Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 399

Viski Balás László (1909-1964): Csendélet. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 60×50 cm.
10387.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

10388.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Karl Vogelsang (1932-2006): Laguna, 1981. Ofszet litográfia, papír, jelzett, üvegezett fémkeretben, 35×46 cm
10389.

Rufpreis:
4 000 HUF

10390.

Rufpreis:
6 000 HUF

10391.

Rufpreis:
6 000 HUF

Vöröss Tibor (1911-1999): Parád, 1953. Vegyes technika, papír, jelzett. Papírra kasírozva. 31x21 cm
10392.

Rufpreis:
12 000 HUF

Andy Warhol (1928-1987): Debbie Harry (Blondie). Ofszet-litográfia, papír, jelzett a nyomaton. Kézzel sorszámozott 65/100 jelzett a nyomaton. Georges Israel editeur - Leo Castellli New York, szárazpecséttel, pecséttel, hologrammal jelzett.37x37 cm, lapméret 56x38 cm, / Offset-lithography
10393.

Rufpreis:
10 000 HUF
20

Weisz Zsuzsa (1925-2017): Pihenő. Rézkarc, papír, jelzett, foltos, feltekert állapotban 29×39 cm
10394.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Richard Willson (1939-2011): KöpyKat. Tus, papír, jelzett. Üvegezett, kissé sérült fakeretben, 30×25 cm
10395.

Rufpreis:
5 000 HUF

Würtz Ádám (1927-1994): Shakespeare illusztráció (Rómeó és Júlia XIV.), rézkarc-akvatinta, jelzés nélkül, jó állapotban, 40x30 cm
10396.

Rufpreis:
5 000 HUF
10

10397.

Rufpreis:
70 000 HUF
189,70
218,75

Zirkelbach László (1916-2014): Pócsmegyer, 2002. Olaj, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 28x39 cm
10398.

Rufpreis:
12 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF