Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 307

16781.

Rufpreis:
800 HUF

Genthon István, Lux Géza, Szentiványi Gyula: Szabolcs megye művészeti emlékei. Különlenyomat a Vármegyei szociográfiák kiadásában megjelent "Szabolcs vármegye" című műből. Bp., (1939), (Merkantil-ny.), 45 p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói tűzött papírkötés.
16782.

Rufpreis:
800 HUF

16783.

Rufpreis:
1 000 HUF

Petrik Albert: A régi Buda-Pest építőművészete. IV. rész. Építő Munkavezetők Könyvtára XXXVI. köt. Szerk.: Jakabffy Ferenc. Bp., 1913, Ipartestület - ifj. Nagel Ottó könyvkereskedése (Stephaneum-ny.), (2)+104+(2) p. Fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés.
16784.

Rufpreis:
1 200 HUF

Entz Géza: A gótika művészete. Bp., 1973, Corvina. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16785.

Rufpreis:
1 000 HUF

Mészáros Tamás: Markó táncszínháza. Bp., 1984, Múzsák. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Kiadói papírkötés.
16786.

Rufpreis:
1 600 HUF

Rodin, Auguste: Die Kunst. Gespräche des Meisters gesammelt von Paul Gsell. Leipzig, 1937, Kurt Wolff Verlag, 1 t. + 184 p. + 86 t. (fekete-fehér képek). Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés.
16787.

Rufpreis:
1 000 HUF

Onódi Béla: Életutam. Onódi Béla festőművész visszaemlékezései. Szentendre, 1984, Pest megyei Művelődési Központ és Könyvtár-Pest megyei Múzeumok Igazgatósága. Megjelent 500 példányban. Fekete-fehér képekkel, Onódi Béla műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált. Félvászon kötésben.
16788.

Rufpreis:
1 400 HUF

Keserü Katalin (szerk.): Műcsarnok. Bp., 1996, Műcsarnok. 126 oldal. Fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói egészvászon kötés.
16789.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Kovács Ákos:Két körkép. Bp.,1997, Sík. Fekete-fehér képekkel, többek közt Feszty Árpád körképéhez kapcsolódó dokumentumokkal gazdagon illusztrált. 250 p. Kiadói papírkötés, utolsó előtti lapon szakadással..
16790.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Székely Sebestyén György: Meglátott emberek. Vetro Artur grafikája. Kolozsvár, 2009, Galeria Quadro. 55 p. Magyar és román nyelven. Fekete-fehér és színes képekkel, Vetro Artur műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés.
16791.

Rufpreis:
1 000 HUF

1983 Művészettörténeti értesítő XXXII. évf 1-2. szám.
16792.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF