Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 307

Salvador Dalí: Elrejtett arcok. Modern Klasszikusok. Ford.: Szántai Zsolt. Szeged,2002,Szukits. Kiadói kartonált papírkötés.
16880.

Rufpreis:
1 400 HUF

Bizzer István: Kontuly Béla. 1904-1983. Bp., 2003, Mikes Kiadó. Gazdag képanyaggal, Kontuly Béla műveinek reprodukcióival illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
16881.

Rufpreis:
1 200 HUF

Vadas József: A konstruktőr. Kassák Lajos képzőművészeti munkássága. Bp.,1979, Gondolat. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban, a lapok egy részén kisebb ázásnyom.
16882.

Rufpreis:
1 000 HUF

A szépművészetek könyve. A Pesti Hírlap Könyvtára. Bp., 1940, Pesti Hírlap Rt., 1184 p. Rendkívül gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott gerinccel, sérült kiadói papír védőborítóban.
16883.

Rufpreis:
1 800 HUF

Bencsik András: Érintés. Bencsik István művészete. Bp., 2001, Magyar Ház-Kard és Jogar Kft. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói papírkötés.
16884.

Rufpreis:
1 200 HUF

Székely András: A magyar festészet évezrede. Pomáz, 2001, Kolibri. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
16885.

Rufpreis:
1 000 HUF

Időn túl. A festészet vállalt hagyománya. Szerk.: Muladi Brigitta. Szombathely, 2006, Szombathelyi Képtár. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
16886.

Rufpreis:
1 000 HUF

Fotó Inkey. Egy fényképész visszaemlékezései. Memories of a Photographer. Szerk.: Kincses Károly. Bp., 1993, Pelikán Kiadó. Gazdag fekete-fehér képanyaggal, Inkey Tibor fényképész fotóival illusztrálva. Magyar és angol nyelven. Kiadói papírkötés, a borítón kisebb gyűrődésekkel.
16887.

Rufpreis:
1 200 HUF

Heist, Peter H.: Pierre-Auguste Renoir. 1849-1919. A harmónia álma. Ford.: Boris János. Köln, 1995, Benedikt Taschen / Kulturtrade. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói papírkötés.
16888.

Rufpreis:
1 200 HUF

Európa szövete. Egy tizennyolcadik századi brüsszeli kárpit kortárs parafrázisai. / Web of Europe. Contemporary Paraphrases of an Eighteenth-Century Brussels Tapestry. Szerk.: Hegyi Ibolya, Schulz Katalin. Bp., 2011, Iparművészeti Múzeum-Dobrányi Ildikó Alapítvány. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Magyar és angol nyelven. Kiadói papírkötés.
16889.

Rufpreis:
1 000 HUF

Grimm, Klaus: Régi képkeretek. Korszakok - Típusok - Anyagok. Bp., 2004, Cser. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
16890.

Rufpreis:
1 000 HUF
52

Deutsches Museum von Meisterwerken der Naturwissenchaft und Technik. Amtlicher Führer durch die Sammlungen. München, 1925, Knorr & Hirth, 359+(5)+88+(2) p. + 7 kihajtható alaprajzból álló melléklet. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, a gerincen kis sérüléssel.
16891.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF