Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 307

Wehner Tibor: A babszemfestő pillantása. A szerző, Wehner Tibor (1948-) művészettörténész, író által P. Szabó Ernő (1952-2018) művészettörténész, újságíró, kritikus, szakíró részére DEDIKÁLT példány. Új Forrás Könyvek. 8. Tatabánya, 1991., József Attila Megyei Könyvtár-Új Forrás. Kiadói papírkötés. Megjelent 800 példányban.
16757.

Rufpreis:
1 000 HUF

Móser Zoltán: Vannak utak. Fekete-fehér fotókkal. A szerző, Móser Zoltán (1946-) fotóművész által P. Szabó Ernő (1952-2018) művészettörténész, újságíró, kritikus, szakíró részére DEDIKÁLT példány. Bicske, 1988., Búzakalász MGTSZ. Kiadói papírkötések, foltos. "Készült a magyarországi Szent Benedek rend 1000 éves fennállására, a pannonhalmi bencés apátság támogatásával, 1988-ban."
16758.

Rufpreis:
1 000 HUF

Cs. Tóth János: Művészeti metszetek. A szerző, Cs. Tóth János (1951-) művészeti író által P. Szabó Ernő (1952-2018) művészettörténész, újságíró, kritikus, szakíró részére DEDIKÁLT példány. Bp.-Békéscsaba, 1995, Orpheus-Tevan. Kiadói papírkötés.
16759.

Rufpreis:
1 000 HUF

Vayer Lajos: Rembrandt. Bp., 1953, Képzőművészeti alap. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt, foltos papír védőborítóban. Megjelent 3070 példányban.
16760.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Petrik Albert: A régi Buda-Pest építőművészete III. rész. Építő munkavezetők könyvtára. XXXII. Szerk.: Jakabffy Ferenc. Bp., 1911, Ifj. Nágel Ottó, 103 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötésben, jó állapotban
16761.

Rufpreis:
1 600 HUF

Biró József: Erdély művészete. Reprint kiadás. Bp., 1989, Dovin Művészeti Kft. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval.
16762.

Rufpreis:
1 200 HUF

Erato. Zichy Mihály erotikus rajzai. Szerk.: Boros Éva. Az utószót írta és a képeket válogatta - -. A versidézeteket Farkas Gábor és Kurdi Imre válogatta. Bp., 1989., Corvina. Kiadói velúr-kötés, kiadói kartontokban.
16763.

Rufpreis:
1 600 HUF
9

Gerszi Teréz (szerk): A századforduló világa 1900- Európai rajzok és grafikák. Bp., 2001, Szépművészeti Múzeum. 106 p. Magyar és angol nyelven. Fekete-fehér és színes képekkel, többek közt Cézanne és Toulouse Lautrec képeivel gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötésben.
16764.

Rufpreis:
1 800 HUF

Jeremy Lewison: Henry Moore. Bp., 2008, Taschen/Vince. 96 p. Magyar nyelven. Fekete-fehér és színes képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötésben.
16765.

Rufpreis:
1 200 HUF

Kézdi-Kovács László műveinek gyűjteményes kiállítása. Bp., 1906, Könyves Kálmán Rt. 11 p. Katalógus. Kiadói papírkötés.
16766.

Rufpreis:
1 000 HUF

Gilles Néret: Auguste Rodin szobrai és rajzai. Bp., 2008, Taschen/Vince. 96 p. Magyar nyelven. Fekete-fehér és színes képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötésben.
16767.

Rufpreis:
1 000 HUF

Alfonso de Franciscis: Pompeii. Civilization and Art. Nápoly, é.n., Interdipress. 127p. Angol nyelven. Színes képekkel nagyon gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés.
16768.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF