Werbungen

Zahl der Lose: 282

Szeiler József vésnök és dombornyomó prorspektusai, 2 db, az egyik sérült, 16x12 cm és 5x12 cm
13500.

Rufpreis:
3 000 HUF

1935 Győry Miklós (1905-1995): Egyenletesen fűz a Budapesti Gázkoksz, reklámos levelezőlap, hajtott, kopott.
13501.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1930 Minden háznál legyen villamos hirtelen forraló, reklámos szórólap. 14x9 cm
13502.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1910-1930 Vegyes számolócédula tétel, 2 db: Schmoll Pasta (Bp., Athenaeum), Lysoform (Bp., Bakács Litográfia.)
13503.

Rufpreis:
1 200 HUF

cca 1910-1930 Lysoform német nyelvű számolócédula, Bp., Bakács Litográfia + Hoffmann Ferenc képkeretező reklám nyomtatványa, hajtott, a hátoldala firkált
13504.

Rufpreis:
1 200 HUF

Meinl Gyula Kávébehozatali Rt. - A kávéfőzés legjobb receptjei, 11p
13505.

Rufpreis:
1 000 HUF
18

cca 1880 6 db kávés és alkoholos ital litho gyűjtő kártya / Beverages and coffe litho cards Boyer, Céléteas
13506.

Rufpreis:
5 000 HUF

cca 1880 6 db csokoládés, alkoholos ital és egyéb áru litho gyűjtő kártya / Beverages and coffe litho cards
13507.

Rufpreis:
4 000 HUF

cca 1880 6 db különféle árut reklámozó képes és litho gyűjtő kártya / Commercial goods litho cards
13508.

Rufpreis:
5 000 HUF

Klopfer Jenő bookmaker számolócédula
13509.

Rufpreis:
2 800 HUF

Nikotex reklámos köynvjelző, Kolozsváry Sándor (1896-1944) grafikája
13510.

Rufpreis:
1 800 HUF

1924 Nova Irodalmi Intézet prospektusa, 4 sztl. lev. + Nova My Book ex libris terv, tempera-tus, jelzés nélkül, 7x5 cm
13511.

Rufpreis:
2 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF