Borsodvármegye és Miskolcz város czímtára. Szerk. és kiadja Sugár Ignácz. Átkötött, modern félműbőr kötéssel, bejegyzésekkel, aláhúzásokkal, restaurált lapokkal.
Művészeti hetek Kolozsvár 1942 május 9-június 6. Budapest, 1942, Országos Irodalmi és Művészeti Tanács. 164 p. + 12 t. Fekete-fehér képekkel és ábrákkal, többek közt Barabás Miklós, Fadrusz János, Hollósy Simon, Thorma János műveinek reprodukcióival illusztrált. Kiadói félvászon kötés. + Kolozsvári Művészeti Hetek 1942 május 9-június 6. 7 p. Programfüzet az egyes rendezvényekről.
Székely Zoltán-Varga Nándor Lajos: Sepsiszentgyörgy város építészeti emlékei. Brasov/Brassó, 1969., Intrepr. Poligr. Román, magyar és német nyelven. Kiadói papírkötés.
Száraz Miklós György-Tóth Zoltán: Erdély csodái. Bp., 2004., Helikon. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.