Orbán Balázs: Székelyföld képekben. A bevezető tanulmányt írta, a fény... https://www.darabanth.com/de/418-Fernauktion/418.0/Bucher/Bucher-Reise-und-Ortgeschichte~1000004/Orban-Balazs-Szekelyfold-kepekben-A-bevezeto-tanulmanyt-irta-a-fenykepeket-masolta-Er~II2640674
2640674
15032
418
Books: Travelling, Local History
Beschreibung: Orbán Balázs: Székelyföld képekben. A bevezető tanulmányt írta, a fényképeket másolta: Erdélyi Lajos. Sütő András előszavával. Bukarest, 1971, Kriterion. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói szakadt, sérült papír védőborítóban
: scanner