Vakarcs Kálmán: Szentgotthárd és környékének ismertetése. Szombathely, 1935.,Kereskedelmi és Hírlap-Nyomda Rt., 50+6 p. Kiadói kissé foltos papírkötés, aláhúzásokkal.
Nagy István: Bicentenáriumi emlékkönyv. A bonyhádi evangélikus gimnázium története 1806-2006. Bonyhád, 2006., Ónodi Szabolcs. Színes fotókkal gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés, újszerű állapotban.
Amerika fölfedezése. Tanulságos olvasmány az ifjúság számára. I. rész: Kolumbus. Bp., 1890, Rózsa Kálmán és neje, 369 p. Második kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopott, sérült borítóval, részben szétvált fűzéssel, kijáró lapokkal.
Dr. Szőnyi Gyula: A magyar városok hitelintézetei. Bp.,1937., Budapest Székesfőváros Statisztikai Hivatala, Statisztikai közlemények, 68.szám, 3.kötet, szerk.: Dr. Illyefalvi Lajos. Átkötve, félbőr kötés, szép állapotban, levéltári pecséttel.
Ruisz Rezső: A magyar városok iparosodása. Adalékok az ipari decentralizáció kérdéséhez. Statisztikai Közlemények, 95.kötet, 1.szám.Szerk.: Dr Illyefalvy Lajos. Bp., Székesfőváros Statisztikai Hivatala. Átkötve, félbőr kötés, szép állapotban, levéltári pecséttel.
Bezerédy Győző: Dunaszekcső és Bár története. Dunaszekcső, 1975., Dunaszekcső Községi Közös Tanács V. B., 290 p. Megjelent 3000 példányban. Kiadói papírkötésben, kissé kopott borítóval.