Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 259

Tóth Sándor (1933-2019) 1982. "Bocskai fejedelem születésének 425. évfordulójára / Hajdúböszörmény város a Hajdúkerület székhelye volt" Br emlékérem (42,5mm) T:1-
30986.

Rufpreis:
1 600 HUF
11

Tóth Sándor (1933-2019) 1983. "Juhász Gyula / Éremgyűjtők Szervezete Szeged" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:1-
30987.

Rufpreis:
1 200 HUF

Tóth Sándor (1933-2019) 1985. "Szabolcs vezér - Nyíregyháza" Br emlékérem (42,5mm) T:1- kis patina
30988.

Rufpreis:
1 600 HUF

Tóth Sándor (1933-2019) 1986. " Szent László / Szabolcsi Földvár" Br emlékérem (42,5mm) T:1- kis ph.
30989.

Rufpreis:
2 000 HUF

Tóth Sándor (1933-2019) 1986. "Debrecen 625 éve város - Nagy Lajos" Br emlékérem (42,5mm) T:1- kis ph
30990.

Rufpreis:
1 600 HUF

Tóth Sándor (1933-) DN "NOVEX Budapest" Br emlékérem (91mm) T:1-
30991.

Rufpreis:
3 000 HUF

Törzsök Károly (1906-1964) 1935. "Dr Sipőcz Jenő 1920-1935" bronz emlékérem márvány talpon (61mm) T:1-
30992.

Rufpreis:
3 000 HUF

Turáni Kovács Imre (1910-1975) 1941. "MÁV Üzletvezetőségi Kerületi Céllövőverseny / Kolozsvár 1942. X.17-18." ezüstözött Br emlékérem, hátoldalán gravírozva T:2 patina, szennyeződés, kopott ezüstözés
30993.

Rufpreis:
3 000 HUF
14

Turi György (1952- ) 1998. "Brunner Zoltánné Jámbor Gréte alapító / Időskutatási Alapítvány - Idősgondozási Alapítvány" Br emlékérem (99mm) T:1-
30994.

Rufpreis:
800 HUF

Varga László (1960-) DN "Jedlik Ányos 1800-1895" aranyozott Br plakett (138mm) T:1- kis patina, az orr résznél apró sérülés
30995.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Várhelyi György (1942-) 1983. "Köszönöm, hogy eljött(él) a Helikon Galériába 1983. április 14-én a kiállításomra megnyitotta Aradi Nóra / Várhelyi György MCMLXXXIII" kétoldalas, öntött bronz plakett (56x65mm) T:1- kis patina
30996.

Rufpreis:
5 000 HUF

Veres Gyula Alpár (1963-) 2009. "DEVAC 15 éves / Debreczen" Br emlékérem dísztokban (57mm) T:1-
30997.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF