Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 259
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2600961
30986
415
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
Tóth Sándor (1933-2019) 1982. "Bocskai fejedelem születésének 425. évfordulójára / Hajdúböszörmény város a Hajdúkerület székhelye volt" Br emlékérem (42,5mm) T:1- 2605710
30987
415
Numismatik
Tóth Sándor (1933-2019) 1983. "Juhász Gyula / Éremgyűjtők Szervezete Szeged" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:1-
2600959
30988
415
Numismatik
Tóth Sándor (1933-2019) 1985. "Szabolcs vezér - Nyíregyháza" Br emlékérem (42,5mm) T:1- kis patina 2600945
30989
415
Numismatik
Tóth Sándor (1933-2019) 1986. " Szent László / Szabolcsi Földvár" Br emlékérem (42,5mm) T:1- kis ph. 2600953
30990
415
Numismatik
Tóth Sándor (1933-2019) 1986. "Debrecen 625 éve város - Nagy Lajos" Br emlékérem (42,5mm) T:1- kis ph 2607184
30991
415
Numismatik
Tóth Sándor (1933-) DN "NOVEX Budapest" Br emlékérem (91mm) T:1- 2561069
30992
415
Numismatik
Törzsök Károly (1906-1964) 1935. "Dr Sipőcz Jenő 1920-1935" bronz emlékérem márvány talpon (61mm) T:1-
2599093
30993
415
Numismatik
Turáni Kovács Imre (1910-1975) 1941. "MÁV Üzletvezetőségi Kerületi Céllövőverseny / Kolozsvár 1942. X.17-18." ezüstözött Br emlékérem, hátoldalán gravírozva T:2 patina, szennyeződés, kopott ezüstözés 2194373
30994
415
Numismatik
Turi György (1952- ) 1998. "Brunner Zoltánné Jámbor Gréte alapító / Időskutatási Alapítvány - Idősgondozási Alapítvány" Br emlékérem (99mm) T:1-
2560983
30995
415
Numismatik
Varga László (1960-) DN "Jedlik Ányos 1800-1895" aranyozott Br plakett (138mm) T:1- kis patina, az orr résznél apró sérülés
2598789
30996
415
Numismatik
Várhelyi György (1942-) 1983. "Köszönöm, hogy eljött(él) a Helikon Galériába 1983. április 14-én a kiállításomra megnyitotta Aradi Nóra / Várhelyi György MCMLXXXIII" kétoldalas, öntött bronz plakett (56x65mm) T:1- kis patina
2292167
30997
415
Numismatik
Veres Gyula Alpár (1963-) 2009. "DEVAC 15 éves / Debreczen" Br emlékérem dísztokban (57mm) T:1-
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF