Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 259
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2606104
30962
415
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
Rajki László (1939-) 1987. "Darvas József - A legnagyobb magyar falu / 75 éve született" bronz emlékérem (42,5mm) T:1- 2605717
30963
415
Numismatik
Rajki László (1939-) 1988. "Krúdy Gyula / Irodalmi Kör MÉE 1988" Br emlékérem (42,5mm) T:1- Adamo BP24 2560949
30964
415
19000
Numismatik
Renner Kálmán (1927-1994)? DN "Sopron Város Díszpolgára" Br emlékérem (117mm) T:1- 2603525
30965
415
Numismatik
Rónay Attila (1971-) "Boldog névnapot" műanyag öntvény (~186mm) T:2
2603514
30966
415
Numismatik
Rónay Attila (1971-) "Festő sorozat - Munkácsy Mihály" emlékérem műanyag öntvénye (224x172mm) T:1- ü. 2362145
30967
415
Numismatik
Schwartz István (1851-1924) 1885. "Országos Általános Kiállítás Budapesten 1885 / Földváry Mátyásnak Budapest - Az érdem jeléül" Br emlékérem (142,75g/65mm) T:1- kis ph., patina / Hungary 1885. "National Exposition at Budapest in 1885 / For Mátyás Földváry from Budapest - As the Sign of Merit" Br commemorative medallion. Sign.: István Schwartz (142,75g/65mm) C:AU small edge error, patina 2279929
30968
415
Numismatik
Sebestyén Sándor (1949-) 1989. "MÉE - 200 éves a sátoraljaújhelyi Kossuth Lajos Gimnázium" Ag, Br és ezüstpatinázott Br emlékérem sor (35,80g/0.835/42,5mm) T:1 (eredetileg PP) 2560527
30969
415
Numismatik
Solymári Valkó László (1909-1984) 1969. "Felszabadulásunk 25. évfordulóján, Kispest 100.- A Tanácsok 20./ Budapest-XIX.-kerületéért végzett kiváló munkáért, Kárpáti Sándorné" Br emlékplakett (80mm) díszdobozban T:1- kis patina
2416897
30970
415
Numismatik
Szabolcs Péter (1942-) 1984. "MÉE Zala megyei szervezete - Zalaegerszeg / Zalaegerszeg rendezett tanácsú város 1885-1985" ezüstpatinázott Br emlékérem (42,5mm) T:1- Adamo ZE2
2605898
30971
415
Numismatik
Szabolcs Péter (1942-) 1987. "MÉE Zala Megyei Szervezete / Türje 800 éves" Br emlékérem (42,5mm) T:1 Adamo ZE5
2580013
30972
415
Numismatik
Szabó Iván (1913-1998) 1982. "A Művészeti Szakszervezetek Szövetsége Megalakulásának 25. évfordulójára" bronz emlékérem (116mm) T:1-
2580011
30973
415
Numismatik
Szabó Iván (1913-1998) DN "A Képzőművész Szakszervezet" Br emlékérem (64mm) T:1- patina
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF