Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 458

Kaszner Margit (1938-2012): Februári madonna. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, hátoldalán sérült címkén feliratozott, 40x30 cm.
10204.

Rufpreis:
1 400 HUF

Katona Kiss Ferenc (1909-1995): Virágok. Olaj, farost. Jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív fakeretben. 40x35 cm
10205.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

Keiss Károly (1883-1953): Család 1932. Olaj, vászon, jelzett, fakeretben, sérült 55x45 cm
10206.

Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
106,25

Kelemen Emil (1895-1975): Szamárháton, 1928. Olaj, vászon, jelzett. Hátoldalán datált. Javított. Fa keretben, 88x68 cm / Oil on canvas, signed. Repaired.
10207.

Rufpreis:
190 000 HUF
514,91
593,75

Kelemen Emil (1895-1975): Csendélet tájban. Olaj, vászon, jelzett. Fa keretben, 78x61,5 cm / Oil on canvas, signed.
10208.

Rufpreis:
150 000 HUF
406,50
468,75

Kende Géza (1889-1952): Táborozók. Olaj, vászon, jelzett. Reprezentatív, levél- és gyümölcsdíszes korabeli, kissé sérült fakeretben. 100x100 cm. Kende Géza művei nagyon ritkán tűnnek fel a műkereskedelmben, mivel 1919-ben az Egyesült Államokba vándorolt ki. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE.
10209.

Rufpreis:
95 000 HUF
257,45
296,88

Kéthelyi István (?-?): Udvar. Olaj, karton. Jelzett. Sérült üvegezett, fakeretben. 36x51 cm.
10210.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

Kézdi-Kovács Elemér (1898-1976): Szakállas férfi portréja. Olaj, karton. Jelezve balra lent. Kissé sérült. 47,5×35 cm.
10211.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Kézdi-Kovács Elemér (1898-1976): Kézdi-Kovács Elemér saját kezű tanulmányrajzai, köztük London és angol és magyar nyelvű sorokat is tartalmazó kéziraton, tus, jelzés nélkül, papír, gyűrődésnyommal az egyik sarkán, 19x31 cm
10212.

Rufpreis:
10 000 HUF

Kézdi-Kovács Elemér (1898-1976): Katona puskával. Ceruza, papír, jelzés nélkül. Proveniencia: a művész hagyatéka. Lapszéli apró szakadásokkal. 35x25 cm
10213.

Rufpreis:
5 000 HUF

10214.

Rufpreis:
46 000 HUF
124,66
143,75

10215.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF