Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 458
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2507316
10204
415
Kaszner Margit (1938-2012): Februári madonna. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, hátoldalán sérült címkén feliratozott, 40x30 cm.
2608384
10205
415
9500
Katona Kiss Ferenc (1909-1995): Virágok. Olaj, farost. Jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív fakeretben. 40x35 cm 2541815
10206
415
34000
Keiss Károly (1883-1953): Család 1932. Olaj, vászon, jelzett, fakeretben, sérült 55x45 cm
2489192
10207
415
190000
Kelemen Emil (1895-1975): Szamárháton, 1928. Olaj, vászon, jelzett. Hátoldalán datált. Javított. Fa keretben, 88x68 cm / Oil on canvas, signed. Repaired.
2489204
10208
415
150000
Kelemen Emil (1895-1975): Csendélet tájban. Olaj, vászon, jelzett. Fa keretben, 78x61,5 cm / Oil on canvas, signed.
2582660
10209
415
95000
Kende Géza (1889-1952): Táborozók. Olaj, vászon, jelzett. Reprezentatív, levél- és gyümölcsdíszes korabeli, kissé sérült fakeretben. 100x100 cm. Kende Géza művei nagyon ritkán tűnnek fel a műkereskedelmben, mivel 1919-ben az Egyesült Államokba vándorolt ki. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE. 2568198
10210
415
9500
Kéthelyi István (?-?): Udvar. Olaj, karton. Jelzett. Sérült üvegezett, fakeretben. 36x51 cm.
2604485
10211
415
15000
Kézdi-Kovács Elemér (1898-1976): Szakállas férfi portréja. Olaj, karton. Jelezve balra lent. Kissé sérült. 47,5×35 cm. 2604546
10212
415
Kézdi-Kovács Elemér (1898-1976): Kézdi-Kovács Elemér saját kezű tanulmányrajzai, köztük London és angol és magyar nyelvű sorokat is tartalmazó kéziraton, tus, jelzés nélkül, papír, gyűrődésnyommal az egyik sarkán, 19x31 cm
2565213
10213
415
Kézdi-Kovács Elemér (1898-1976): Katona puskával. Ceruza, papír, jelzés nélkül. Proveniencia: a művész hagyatéka. Lapszéli apró szakadásokkal. 35x25 cm
2580934
10214
415
46000
2604477
10215
415
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF