Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 458
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2600951
10180
415
Józsa János (1936-2016): Egy Bach koncert emlékére. Rézkarc, papír, jelzett, 15×19,5 cm 2505874
10181
415
11000
Józsa Károly (1872-1929): Jókedvűen. Tus, papír, szakadással, 24×19 cm
2604682
10182
415
4600
Jurida Károly (1935-2009): Budai vár. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (15/50). Lap széle kissé foltos. Üvegezett fakeretben. 29×40 cm 2575816
10183
415
Jurida Károly (1935-2009): Lejtős út. Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben. 21,5×27 cm 2603983
10184
415
Joseph Kádár (1936-2019): Szürrealista kompozíció, 1970. Elektrográfia, papír, jelzett, Paris. E.A. művészpéldány. Hátoldalon a művész pecsétjével. 19x21 cm / Joseph Kádár (1936-2019): Surrealistic composition, 1970. Electrographic work on paper, signed. E.A. artist's proof. 19x21 cm
2603977
10185
415
14000
Joseph Kádár (1936-2019): Kompozíció. Elektrográfia, papír, jelzett. Művészpéldány E. A. jelzéssel. 19x21,5 cm
2524107
10186
415
14000
Joseph Kádár (1936-2019): Absztrakt kompozíció, 1981. Cinkkarc, papír, jelzett, számozott (33/50). Hátoldalon a művész pecsétjével és autográf feliratával. 26,5x16,5 cm
2524109
10187
415
14000
Joseph Kádár (1936-2019): Dualista kompozíció, 1987. Cinkkarc, papír, jelzett, számozott (6/50). Hátoldalon a művész pecsétjével és autográf feliratával. 13,5x27 cm
2570003
10188
415
15000
Joseph Kádár (1936-2019): Kompozíció. Elektrográfia, papír, jelzett, művészpéldány E.A. jelzéssel. Hátoldalán a művész pecsétjével és autográf felirattal, 13,5x25,5 cm
2602305
10189
415
Kádár Katalin (1951- ): Kék virágok. Színes rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 29×19 cm 2492927
10190
415
Kádár Katalin (1951- ): Eső Brnoban. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (14/16), 77,5×57 cm
2599726
10191
415
Szalay József (?- ): Poveretto. Monotípia, papír, jelzett, üvegezett fakeretben. 30x21cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF