Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 165

15036.

Rufpreis:
2 000 HUF

Ortvay Tivadar: Pozsony város utcái és terei. Óváros. Pozsony, 2008., Kalligram. Számos fekete-fehér fotóval illusztrálva. Kiadói papírkötés, jó állapotban
15037.

Rufpreis:
1 000 HUF

15038.

Rufpreis:
3 000 HUF

20 évesek az állami gazdaságok. 1949-1969. A Kőrösi Állami Gazdaság, Gyoma jubileumi kiadványa. Gyoma, 1969, Kőrösi Állami Gazdaság (Kner-ny.), 36 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval. Megjelent 1000 példányban.
15039.

Rufpreis:
2 000 HUF

Rexa Dezső : Pest-Budai képeskönyvecske. Bp., é.n. Offcina. Kiadói papírkötésben, hiányzó, sérült gerinccel, kopott borítóval.
15040.

Rufpreis:
1 000 HUF

15041.

Rufpreis:
1 000 HUF

15042.

Rufpreis:
1 000 HUF

Budapest és környéke, különös tekintettel az ezredéves országos kiállításra. Kiadói kartonált kötés, színes tervrajzok hiányoznak, kopottas állapotban.
15043.

Rufpreis:
2 000 HUF

15044.

Rufpreis:
1 200 HUF

15045.

Rufpreis:
1 600 HUF

Timár Kálmán: Az érsekújvári Kir. Kat. Tanítóképző Intézet története. Különlenyomat. Kalocsa, 1938., Árpád Rt. Kiadói papírkötés, a borítón kis sérüléssel, kis javítással, bejegyzéssel.
15046.

Rufpreis:
1 400 HUF

Turistakönyv. A legszebb túrák és kirándulások. Összeáll.: László Gyula. Bp.,én., Athenaeum. A borító Repcze János munkája. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kopott illusztrált papírkötés, javított kötéssel, 1951-1952-es bejegyzésekkel a címlapon.
15047.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF