15040.
Beendet 415. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 000 HUF
2,71 EUR, 3,13 USD
Rexa Dezső : Pest-Budai képeskönyvecske. Bp., é.n. Offcina. Kiadói papírkötésben, hiányzó, sérült gerinccel, kopott borítóval.