Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 303

17429.

Rufpreis:
800 HUF

Lelkes Gyöngyvér: Hercegnő. Novella. DEDIKÁLT példány. Székesfehérvár, 1999., Raszter Print. Kiadói papírkötés.
17430.

Rufpreis:
800 HUF

K. Zoltán Ödön: Hangulatok. DEDIKÁLT példány. Bp., 1899., Szerzői,(Gutenberg-ny.), 70 p. Második kiadás. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, a gerincen sérüléssel, kijáró lapokkal, három hiányzó lappal (33/34,51/52,61/62.)
17431.

Rufpreis:
1 600 HUF

Kozenkay Jenő: Aerocaritas életre-halálra. A szerző által dedikált. Bp., 1999., Eurocaritas. Kiadói kopott papírkötés.
17432.

Rufpreis:
800 HUF

Loósz Vera-Gálfalvi István: Szerencsekönyv. hn., én., Fortuna Reklámügynökség - Képzőművészeti Kiadó. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, a könyvtest gerince elvált a borítótól.
17433.

Rufpreis:
800 HUF

Égboltív. Versek, elbeszélések, lelkiségi írások. Szerk.: Bodrogi Huszár Katalin. Az egyik szerző, Sz. Pozsgai Katalin által DEDIKÁLT példány. Bp., 2003., Accordia. Kiadói papírkötés.
17434.

Rufpreis:
1 000 HUF

Angol-magyar fotogrammetriai szótár. English-Hungarian Dictionary on Photogrammetry. Szerk.: Kádár István, Szentesi András. Bp., 1965., Állami Földmérési és Térképészeti Hivatal Műszaki Főosztály, 161+1 p. Félvászon-kötés, volt könyvtári példány.
17435.

Rufpreis:
1 200 HUF

Kellei György: Akkor most ki a bunkó? 100 tévéjegyzet. DEDIKÁLT példány. Balatonfüred, 2008., Balatonfüredi Városi Könyvtár és Helytörténeti Gyűjtemény. Kiadói papírkötés.
17436.

Rufpreis:
1 200 HUF

Odze György: Henrik. Bp.,2001,Sensus Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés. Havas Henrik (1949-) Táncsics Mihály-díjas újságíró, műsorvezető által aláírt példány.
17437.

Rufpreis:
800 HUF

Bácskay Emil: A világpusztító. Bp., é.n. Singer és Wolfner. Kiadói vászon kötésben, kopott.
17438.

Rufpreis:
1 600 HUF

Krúdy Gyula: Pesti album. Krúdy Gyula feljegyzései és elbeszélései. Bp., 1919, Franklin,150+2 p. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval. Első kiadás.
17439.

Rufpreis:
1 200 HUF

Felleg György: Ön is más rácsok mögött van? Tel-Aviv, 1993., Szerzői. Szövegközti fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói kartonált papírkötés.   A szerző, Felleg György (1919-2000) író által Kőrösi Zoltán (1962-2016) író, film-forgatókönyvíró, dramaturg részére dedikált példány.
17440.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF