Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 303

17405.

Rufpreis:
1 400 HUF

17406.

Rufpreis:
800 HUF

Tűz Tamás: Jelen voltam. Toronto, 1976.,Amerikai Magyar Írók. Emigráns kiadás. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.   A szerző, Tűz Tamás (1916-1992) író által Makay Gusztáv (1910-1984) irodalomtörténész, kritikus, egyetemi tanár részére dedikált példány.
17407.

Rufpreis:
1 400 HUF

May Károly: Uti kalandjaim a Balkánon. Bp., é.n. Eisler Kopott festésű egészvászon kötésben, gerincen szakadással
17408.

Rufpreis:
1 400 HUF

Steinhoffer Károly: Béni a könyvmoly szomoru viszontagságai. Történet a libriséletből. Bp., é.n. Szerzői. Kiadói, vaknyomott vászonkötésben
17409.

Rufpreis:
4 000 HUF

Nyugot költőiből. Ford. Jánosi Gusztáv. Veszprém, 1867. Ramazatter. 192 l. Aranyozott egészbőr kötésben, festett lapszélekkel, kopott.
17410.

Rufpreis:
1 600 HUF

Pap Károly: Azarel. Első kiadás. Azarel. Bp. (1938) Nyugat. 231 l. Kiadói egészvászon-kötésben
17411.

Rufpreis:
2 000 HUF

17412.

Rufpreis:
1 000 HUF

17413.

Rufpreis:
1 000 HUF

17414.

Rufpreis:
1 000 HUF

17415.

Rufpreis:
1 600 HUF

17416.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF