Drucksachen

Zahl der Lose: 275

1938-39 A Grafikai Szemle c. folyóirat 1938, XXVIII évf. 1.-7. sz. és az 1939, XXIX. évf. 1.-8. számai, modern és art deco reklámgrafikákkal, tipográfiával. Félvászon kötésben, kissé sérült és megerősített kötéssel, máskülönben jó állapotban.
13703.

Rufpreis:
4 000 HUF

1939 Szeged, Nevelésügyi Szemle III. évfolyam 3. száma
13704.

Rufpreis:
1 000 HUF

1939 A "Függetlenség" évkönyve, benne a felvidéki bevonulás képeivel, kissé foltos kiadói papírborítóban, 264p
13705.

Rufpreis:
1 200 HUF
19

1939-1940 Fogtechnikai Szemle XIX. évf. 5. száma + XX. évf. 4. száma, szerk.: Gerber Alajos
13706.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

cca 1939-41 3 db Kárpátaljai meghívó (Ungvár, Nagyberezna), esküvőre és táncmulatságra, kissé foltos
13707.

Rufpreis:
1 800 HUF

cca 1910-1940 Vegyes szentkép tétel, közte lithók is
13708.

Rufpreis:
2 000 HUF

1940 Meghívó a Budafoki M. Kir. Szőlészeti és Borászati Szakiskola Ifjúsága által rendezett műsoros kadarka bálba
13709.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1940 A Kenderesi Református templom 600. éves jubiléeumára. A templom építésének története. írta Kormos László lelkipásztor. Gépirat 27p. + Díjlevél református atyának (1937, Pestszentlőrinc)
13710.

Rufpreis:
2 000 HUF

1940-1944 Tolnai Világlapja 3 db száma, sérültek
13711.

Rufpreis:
1 200 HUF

cca 1940 Erdélyi tájak kb 25 db kép egy fotóval, feliratozva, kartonlapokon képeslap méretben
13712.

Rufpreis:
1 200 HUF

cca 1940-1975 Mollay Károly (1913-1997) nyelvész, germanista, tanszékvezető egyetemi tanár 4 db tanulmánya különlenyomatként, egyik dedikált: Bors Sámuel magyar nyelvpályázata 1825-ben. Halász Gyula (1881-1947) nyelvész, földrajztudósnak dedikált! 11p. Sérült papírborítóban. + A német polgárság magyar földön. 8p. Papírborítóban + Ungarischer oder Dacianischer Simplicissimus. Magyar nyelven. 8p. Papírborítóban + Latinität und ungarische Lehnwortforschung. Német nyelven. 7p. Papírborítóban.
13713.

Rufpreis:
1 400 HUF

1941-1942 Berettyóújfalui M. Kir. Áll. Mezőgazdasági Középiskola évkönyve, 24p
13714.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF