1938-39 A Grafikai Szemle c. folyóirat 1938, XXVIII évf. 1.-7. sz. és az 1939, XXIX. évf. 1.-8. számai, modern és art deco reklámgrafikákkal, tipográfiával. Félvászon kötésben, kissé sérült és megerősített kötéssel, máskülönben jó állapotban.
cca 1940 A Kenderesi Református templom 600. éves jubiléeumára. A templom építésének története. írta Kormos László lelkipásztor. Gépirat 27p. + Díjlevél református atyának (1937, Pestszentlőrinc)
cca 1940-1975 Mollay Károly (1913-1997) nyelvész, germanista, tanszékvezető egyetemi tanár 4 db tanulmánya különlenyomatként, egyik dedikált: Bors Sámuel magyar nyelvpályázata 1825-ben. Halász Gyula (1881-1947) nyelvész, földrajztudósnak dedikált! 11p. Sérült papírborítóban. + A német polgárság magyar földön. 8p. Papírborítóban + Ungarischer oder Dacianischer Simplicissimus. Magyar nyelven. 8p. Papírborítóban + Latinität und ungarische Lehnwortforschung. Német nyelven. 7p. Papírborítóban.