Drucksachen

Zahl der Lose: 275

cca 1936 Heinrich Hoffmann: Der Führer und die Jugend. Bild-Dokumente. Adolf Hitlerről szóló képes minikönyv, német nyelven, fekete-fehér fotókkal, 36 p.
13691.

Rufpreis:
2 000 HUF
11

1937 A Magyar Katolikus Orvosok Szent Lukács Egyesületének Tudósítója, 2 db, III. évfolyam 3. szám, VI. évfolyam 4. szám + 1938 Ranolder Hiradó, 2 db, V. évfolyam 1. és 4. szám + 1939-1942 Családi Kör, V. évfolyam 10. száma, VI. évfolyam 3., 4., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12. számai, VIII. évfolyam 1. és 4. száma
13692.

Rufpreis:
800 HUF

1937-1949 Repüléssport. Repülőnap programm. 1937. jún. 20. Különszám, benne szakadt lapokkal. ; Magyar Repülés. 1949. okt. 10. II. évf. 19. sz.
13693.

Rufpreis:
1 400 HUF

12 db Eucharisztikus kongresszus + Szent Jobb körmenet fotólap
13694.

Rufpreis:
2 000 HUF

1938 Bp. XI., Oláh Viktor vaskereskedésének kivonatos árjegyzéke iparosoknak, sok képpel, 16p
13695.

Rufpreis:
2 400 HUF

1938 Rádió Újság XV. évf. 21. sz., 1938. máj. 22-28., benne a XXXIV. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus híreivel, fekete-fehér fotókkal, 64 p.
13696.

Rufpreis:
800 HUF

1938 Magyar Sakkvilág decemberi száma, szerkeszti: Tóth László
13697.

Rufpreis:
800 HUF

1938 XXXIV. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszussal kapcsolatos tétel, fotók, képeslapok, szentkép, 6 db
13698.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

1938 L'Osservatore Romano della Domenica, Citta del Vaticano, anno V. n. 23., 5 giugno 1938, a Vatikán lapjának beszámolója a XXXIV. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszusról, olasz nyelven, fekete-fehér fotókkal, kisebb szakadásokkal / newspaper of Vatican City, with reports about the XXXIV. International Eucharistic Congress, in Italian language, with photos, in slightly worn condition, 12 p.
13699.

Rufpreis:
1 200 HUF

1938 Nemzeti Újság XX. évf. 120. sz., 1938. máj. 29., beszámolóval a XXXIV. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus eseményeiről, szétvált címlappal, kisebb szakadásokkal, 16 p.
13700.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

1938 Új Idők XLIV. évf. 23. sz., Pünkösd, szerk.: Herczeg Ferenc, beszámolókkal a XXXIV. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus és a Szent István-év eseményeiről, fekete-fehér fotókkal, kisebb szakadásokkal, sérült, hátul kissé hiányos címlappal, 44 p.
13701.

Rufpreis:
800 HUF

1938 Nemzeti Újság 1938. május 29-i különkiadása, számos fekete-fehér fotóval, szakadásokkal, viseltes állapotban, 16 p. + XXXIV. Eucharisztikus Világkongresszus. A férfiak éjtszakai szentségimádásának sorrendje és közös imádságai. Korda Rt. nyomdája, Bp., 40 p. + Kongresszusi énekrend. A XXXIV. nemzetközi eucharisztikus kongresszus és a Szent István-jubileumi ünnepségek népénekei. Bp., Actio Catholica Kongresszusi Főbizottsága, Korda Rt. nyomdája, tűzött papírkötés, 35 p.
13702.

Rufpreis:
1 000 HUF
18

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF