https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 189

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Patkó Imre-Rév Miklós: Tibet. Bp., 1957, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata.Rév Miklós fényképeivel. Kiadói félvászon kötés, szakadozott papír védőborítóval.
1
15121.

Patkó Imre-Rév Miklós: Tibet. Bp., 1957, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata.Rév Miklós fényképeivel. Kiadói félvászon kötés, szakadozott papír védőborítóval.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kapalyag Imre (szerk.): A Budapesti Nemzetközi Vásárok története Bp., 1996, Hungexpo. Kiadói kartonált papírkötésben, újszerű állapotban, zsugorfóliában. Megjelent 1200 példányban.
1
15122.

Kapalyag Imre (szerk.): A Budapesti Nemzetközi Vásárok története Bp., 1996, Hungexpo. Kiadói kartonált papírkötésben, újszerű állapotban, zsugorfóliában. Megjelent 1200 példányban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Erdősi Károly: Napsütéses Indiában. Úti emlékek. Bp.,(1927), Szent István-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, foltos lapszélekkel.
1
15123.

Erdősi Károly: Napsütéses Indiában. Úti emlékek. Bp.,(1927), Szent István-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, foltos lapszélekkel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Hódmezővásárhely története I. kötet. Szerk.: Nagy István, Szigeti János. Hódmezővásárhely, 1984, Hódmezővásárhely Városi Tanács,(Zrínyi-Athenaeum.) Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1
15124.

Hódmezővásárhely története I. kötet. Szerk.: Nagy István, Szigeti János. Hódmezővásárhely, 1984, Hódmezővásárhely Városi Tanács,(Zrínyi-Athenaeum.) Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Fejezetek, Pest megye történetéből. Egey Tibor (Szerk.) Bp., 1990, Pest Megyei Levéltár. Kiadói egészvászon-kötés, papír védőborítóban.
1
15125.

Fejezetek, Pest megye történetéből. Egey Tibor (Szerk.) Bp., 1990, Pest Megyei Levéltár. Kiadói egészvászon-kötés, papír védőborítóban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
A 100 db legszebb tér a világon - utazások öt földrészen. (Szerk.: Nagy Mézes Rita) Bp., 2006, Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés, papírborítóban.
1
15126.

A 100 db legszebb tér a világon - utazások öt földrészen. (Szerk.: Nagy Mézes Rita) Bp., 2006, Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés, papírborítóban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Az Alföld a XXI. század küszöbén. II. Alföld Kongresszus. 1998. november 12-13, Békéscsaba. Szerk.: Baukó Tamás. Békéscsaba, 1999, Nagyalföld Alapítvány. Papírkötésben, szép állapotban.
1
15127.

Az Alföld a XXI. század küszöbén. II. Alföld Kongresszus. 1998. november 12-13, Békéscsaba. Szerk.: Baukó Tamás. Békéscsaba, 1999, Nagyalföld Alapítvány. Papírkötésben, szép állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Budapest Enciklopédia. Főszerk.: Tóth Endréné. Bp., 1982, Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, papírborítóval.
1
15128.

Budapest Enciklopédia. Főszerk.: Tóth Endréné. Bp., 1982, Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, papírborítóval.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Visegrád albuma. Magyarázta Häufler J. Rajzolta és kiadja Szerelmey Miklós. REPRINT! Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
1
15129.

Visegrád albuma. Magyarázta Häufler J. Rajzolta és kiadja Szerelmey Miklós. REPRINT! Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Manfred Wöbcke: Írország. Marco Polo. Bp.,2011,Corvina. Kiadói papírkötés. + Sue Bryant: Izrael. Békéscsaba, 2006, Booklands 2000. Kiadói papírkötés.
1
15130.

Manfred Wöbcke: Írország. Marco Polo. Bp.,2011,Corvina. Kiadói papírkötés. + Sue Bryant: Izrael. Békéscsaba, 2006, Booklands 2000. Kiadói papírkötés.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Szabóky Zsolt-Száraz György: Budapest. Bp., é.n. Corvina. Színes fotókkal. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötésben.
1
15500.

Szabóky Zsolt-Száraz György: Budapest. Bp., é.n. Corvina. Színes fotókkal. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Féja Géza: Viharsarok. Az Alsó Tiszavidék földje és népe. Második kiadás. Szerk.: Sárközi György. Bp., Atheneum. Vászonkötés.
1
15501.

Féja Géza: Viharsarok. Az Alsó Tiszavidék földje és népe. Második kiadás. Szerk.: Sárközi György. Bp., Atheneum. Vászonkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse