https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Reise und Ortgeschichte Zahl der Lose: 189
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2443302
15121
401
0
1400
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Patkó Imre-Rév Miklós: Tibet. Bp., 1957, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata.Rév Miklós fényképeivel. Kiadói félvászon kötés, szakadozott papír védőborítóval.
Das Lot is nicht erreichbar
2442568
15122
401
0
1600
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Kapalyag Imre (szerk.): A Budapesti Nemzetközi Vásárok története Bp., 1996, Hungexpo. Kiadói kartonált papírkötésben, újszerű állapotban, zsugorfóliában. Megjelent 1200 példányban.
Das Lot is nicht erreichbar
2441956
15123
401
0
1200
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Erdősi Károly: Napsütéses Indiában. Úti emlékek. Bp.,(1927), Szent István-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, foltos lapszélekkel.
Das Lot is nicht erreichbar
2442075
15124
401
0
1000
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Hódmezővásárhely története I. kötet. Szerk.: Nagy István, Szigeti János. Hódmezővásárhely, 1984, Hódmezővásárhely Városi Tanács,(Zrínyi-Athenaeum.) Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Das Lot is nicht erreichbar
2414681
15125
401
0
1200
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Fejezetek, Pest megye történetéből. Egey Tibor (Szerk.) Bp., 1990, Pest Megyei Levéltár. Kiadói egészvászon-kötés, papír védőborítóban.
Das Lot is nicht erreichbar
2415647
15126
401
0
1200
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
A 100 db legszebb tér a világon - utazások öt földrészen. (Szerk.: Nagy Mézes Rita) Bp., 2006, Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés, papírborítóban.
Das Lot is nicht erreichbar
2367514
15127
401
0
2000
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Az Alföld a XXI. század küszöbén. II. Alföld Kongresszus. 1998. november 12-13, Békéscsaba. Szerk.: Baukó Tamás. Békéscsaba, 1999, Nagyalföld Alapítvány. Papírkötésben, szép állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
2381794
15128
401
0
1000
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Budapest Enciklopédia. Főszerk.: Tóth Endréné. Bp., 1982, Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, papírborítóval.
Das Lot is nicht erreichbar
2465584
15129
401
0
1800
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Visegrád albuma. Magyarázta Häufler J. Rajzolta és kiadja Szerelmey Miklós. REPRINT! Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
2461370
15130
401
0
1000
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Manfred Wöbcke: Írország. Marco Polo. Bp.,2011,Corvina. Kiadói papírkötés. + Sue Bryant: Izrael. Békéscsaba, 2006, Booklands 2000. Kiadói papírkötés. 2202212
15500
401
0
800
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Szabóky Zsolt-Száraz György: Budapest. Bp., é.n. Corvina. Színes fotókkal. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
2200564
15501
401
0
1200
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Féja Géza: Viharsarok. Az Alsó Tiszavidék földje és népe. Második kiadás. Szerk.: Sárközi György. Bp., Atheneum. Vászonkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse