Tóvári Judit: Borsod-Abaúj-Zemplén Megye műemléki bibliográfiája. Építészeti Archívum 11. Miskolc, 1983, a miskolci Herman Ottó Múzeum kiadása. Papírkötésben, kopott állapotban. Megjelent 600 példányban.
Hajdú-Bihar műemlékei. Irodalmi emlékhelyei és népművészete. Szerk.: Szőllősi Gyula. Hajdú-Bihar Megyei Tanács Műemlékvédelmi Albizottsága. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadozott papír védőborítóban de egyébként jó állapotban.
3 db régi Baedeker: Unteritalien, Sizilien (Liparische Inseln, Sardinien, Malta, Tunis, Corfu). Leipzig, 1902, Karl Baedeker. 13. kiadás. Német nyelven. Kiadói egészvászon kötés, festett lapszélek, kissé kopottas állapotban, kihajtható térképeken szakadással, címlapon tulajdonosi névbejegyzéssel / linen binding, bit worn condition + Mittel-Italien und Rom. Leipzig, 1903, Karl Baedeker. 13. kiadás. Német nyelven. Kiadói egészvászon kötés, festett lapszélek, kissé kopottas állapotban, kihajtható térképek egy részén apró szakadásokkal, előzéklapon tulajdonosi névbejegyzéssel / linen binding, little damaged condition + Italie Septentrionale. Leipzig, 1903, Karl Baedeker. Francia nyelven. / In french languague
Baitz Péter: Székesfehérvár. Négy évszázad városképei. Fejér Megyei Múzeumegyesület Kiadványai, 7. szám. Szerk.: Hatházi Lázló. Székesfehérvár, 1996, a Fejér Megyei Múzeumegyesület kiadása. 22 p + 44 t. Papír, kissé foltos és szakadt védőborítékban. Megjelent 2000 példányban.
A világörökség II. Százegy gyöngyszem a világ kulturális és természeti örökségéből. Bp, é.n., Gulliver. Színes fotókkal gazdagon illusztrálva. Kartonált papírkötésben, szép állapotban, egy helyen kiszakadt zsugorfóliában.