Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 189

Tóvári Judit: Borsod-Abaúj-Zemplén Megye műemléki bibliográfiája. Építészeti Archívum 11. Miskolc, 1983, a miskolci Herman Ottó Múzeum kiadása. Papírkötésben, kopott állapotban. Megjelent 600 példányban.
15109.

Rufpreis:
2 000 HUF

Rihcard Panek: 4% univerzum. Sötét anyag, sötét energia - versenyfutás a világegyetem felfedezéséért. Ford.: Bujna Balázs. Bp., 2013, Scolar. Kiadói Kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
15110.

Rufpreis:
1 400 HUF
10

Hajdú-Bihar műemlékei. Irodalmi emlékhelyei és népművészete. Szerk.: Szőllősi Gyula. Hajdú-Bihar Megyei Tanács Műemlékvédelmi Albizottsága. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadozott papír védőborítóban de egyébként jó állapotban.
15111.

Rufpreis:
800 HUF

Vita Zsigmond: Jókai Erdélyben. Bukarest, 1975, Kriterion. Marx József fényképeivel illusztrálva. Egészvászon kötésben, szakadt, gyűrött papír védőborítóban.
15112.

Rufpreis:
800 HUF

Chun Károly: Mélytengerek világa. Fordította: Dr. Szilárdy Zoltán.Fekete-fehér fotókkal illusztrált, térképekkel. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kissé kopott
15113.

Rufpreis:
1 800 HUF

3 db régi Baedeker: Unteritalien, Sizilien (Liparische Inseln, Sardinien, Malta, Tunis, Corfu). Leipzig, 1902, Karl Baedeker. 13. kiadás. Német nyelven. Kiadói egészvászon kötés, festett lapszélek, kissé kopottas állapotban, kihajtható térképeken szakadással, címlapon tulajdonosi névbejegyzéssel / linen binding, bit worn condition + Mittel-Italien und Rom. Leipzig, 1903, Karl Baedeker. 13. kiadás. Német nyelven. Kiadói egészvászon kötés, festett lapszélek, kissé kopottas állapotban, kihajtható térképek egy részén apró szakadásokkal, előzéklapon tulajdonosi névbejegyzéssel / linen binding, little damaged condition + Italie Septentrionale. Leipzig, 1903, Karl Baedeker. Francia nyelven. / In french languague
15114.

Rufpreis:
2 400 HUF

15115.

Rufpreis:
3 000 HUF

P. Brestyánszky Ilona: A pest-budai ötvösség. Bp., 1977, Műszaki Könyvkiadó. Fekete-fehér képekkel és ábrákkal illusztrálva. Kiadói egészvászon kötés, kiadói szakadozott papír védőborítóval.
15116.

Rufpreis:
3 000 HUF

Domonkos Pál Péter: A moldvai magyarság. Bp, 1987, Magvető. Ötödik, átdolgozott kiadás. Egészvászon kötésben, papír védőborítóban, szép állapotban.
15117.

Rufpreis:
4 000 HUF

A világörökség II. Százegy gyöngyszem a világ kulturális és természeti örökségéből. Bp, é.n., Gulliver. Színes fotókkal gazdagon illusztrálva. Kartonált papírkötésben, szép állapotban, egy helyen kiszakadt zsugorfóliában.
15118.

Rufpreis:
2 000 HUF

Óbuda évszázadai. Szerk.: Kiss Csongor. Bp.,2000, Better. Második, javított és bővített kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
15119.

Rufpreis:
1 200 HUF

Nyíregyháza. Ortofotók. Szerk.: Székely László. Pécs, 2001, Székely és Társa Kiadó. Színes fotókkal gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötésben, papír védőborítóval, szép állapotban.
15120.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF