Bücher: Architektur, Kunst Zahl der Lose: 213
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2467287
16609
401
Books: Architecture, Art
Lenkei Júlia: Mozdulatművészet. Magvető Könyvkiadó , 1993. Papír, puha kötésben
2337313
16610
401
Books: Architecture, Art
Paul Klee: Pedagógiai vázlatkönyv. Karátson Gábor fordítása. Bp, 1980, Corvina. Egészvászon-kötésben, papír védőborítóban, szép állapotban.
2430241
16611
401
Books: Architecture, Art
Szücs György-Zwickl András: Jándi Dávid. Nagybánya könyvek 4. Bp.-Miskolc,2008,MissionArt Galéria. Második kiadás. Gazdag színes és fekete-fehér képanyaggal, reprodukciókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
2430234
16612
401
Books: Architecture, Art
Kishonthy Zsolt-Murádin Jenő: Nagy Oszkár. (1893-1965.) Nagybánya könyvek 2. Bp.-Miskolc,2008,MissionArt Galéria. Második kiadás. Gazdag színes és fekete-fehér képanyaggal, reprodukciókkal illusztrált. Kiadói papírkötés. 2465605
16613
401
Books: Architecture, Art
Boros László: A pécsi székesegyház a 18. században. Bp., 1985, Akadémiai Kiadó. Kiadói papírkötés, kissé kopott. 2463283
16614
401
Books: Architecture, Art
Mihalik Sándor: Szentpéteri József ötvösmester élete, önéletírása, művei. Bp.,1954. Képzőművészeti Alap. Kiadói félvászon kötésben 2422054
16615
401
Books: Architecture, Art
A rilai kolostor ikonjai. Szerk.: Jordan Szokolov. Bp., 1970, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. 11 t (3 hiányzik) + 4+4+4+4 p. Magyar, német, angol és francia nyelvű kísérőszöveggel, színes reprodukciókkal, kissé kopott kiadói papírmappában. 2407669
16616
401
Books: Architecture, Art
A Zsolnay kerámia. Vezető az állandó kiállításhoz. A Janus Pannonius Múzeum Művészeti Kiadványai 42. Pécs, 1980. Kiadói papírkötés, kopásnyomokkal.
2433531
16617
401
Books: Architecture, Art
Oberfrank Ferenc: Az aranyművesség története. Bp.,1986, Műszaki. Kiadói papírkötés. 2426201
16618
401
Books: Architecture, Art
Urbán Nagy Rozália: Gorka Lívia. Corvina Műterem. Bp.,1979, Corvina, 60 p. Gorka Lívia műveinek reprodukcióival illusztrált. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
2393860
16619
401
Books: Architecture, Art
Jakobovits Miklós: Helyszín. Gondolatok az erdélyi képzőművészetről. A szerző, Jakobovits Miklós (1936- 2012) Munkácsy Mihály-díjas romániai magyar festőművész, művészeti író által Tolnay Tibor (1932-2009) nagyváradi magyar festőművész, grafikusnak dedikált! H.n., 1993, Literatus Kiadó. Fekete-fehér képekkel illusztrált, többe közt Ziffer Sándor, Mattis Teutsch János, Mikola András, Jándi Dávid és más erdélyi és nagybányai művészek alkotásainak reprodukcióival. Kiadói papírkötés.
2432718
16620
401
Books: Architecture, Art
El Kazovszkij. Emeletes képek. Kiállítási katalógus, Szinyei Szalon, 2000. Színes képekkel, El Kazovszkij műveinek reprodukcióival illusztrált. Kiadói papírkötés. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF