Boros László: A pécsi székesegyház a 18. században. Bp., 1985, Akadémi... https://www.darabanth.com/de/401-Fernauktion/401.0/Bucher/Bucher-Architektur-Kunst~1000007/Boros-Laszlo-A-pecsi-szekesegyhaz-a-18-szazadban-Bp-1985-Akademiai-Kiado-Kiadoi-papC3~II2465605
2465605
16613
401
Books: Architecture, Art
Beschreibung: Boros László: A pécsi székesegyház a 18. században. Bp., 1985, Akadémiai Kiadó. Kiadói papírkötés, kissé kopott.
: hsz