Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 289
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2444241
17382
401
Ady Endre: Válogatott versek - Endre Ady Poesie scelte. Olasz magyar nyelvű kiadás. Bp., é.n. Bibliotheka. Kiadói papírkötésben
2467088
17383
401
Jó könyvek a magyar nép számára 2 db: babos uram betegsége, vagy a pálinka hatása, A mérges bötű, vagy ne olvass rossz könyveket. 2463804
17384
401
Kovács István: A gyermekkor tündöklete. A szerző által DEDIKÁLT példány. Bp., 2006, Magyar Napló/Írott Szó Alapítvány. 192 p. Kiadói kartonált papírkötés. 2464693
17385
401
Vass Samu gróf utazása Nyugat-Indiában. Ifjusági Könyvtár 4. szám. Illusztrált. Bp., Pallas, é. n. Kiadói kartonált papírkötés. 2458894
17386
401
Nyomdászati lexikon. Szerk.: Biró Miklós, Kertész Árpád, Novák László. Reprint kiadás. Békéscsaba, 1998, Typografika Kft. 514+25 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, jó állapotban. 2461914
17387
401
Hanns Heinz Ewers: Alraune egy különös teremtés története. Békéscsaba, 1917. Tevan. Szarvasbőr kötésben
2466930
17388
401
Karinthy Frigyes: Írások írókról. (Kritikák.) Tevan Könyvtár 59-60. Békéscsaba, 1918, Tevan, 77+3 p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval, javított gerinccel, foltos lapokkal. 2466935
17389
401
Hanns Heinz Ewers: Borzalmak könyve. Ford.: Török Bálint. Békéscsaba, 1917, Tevan. Kiadói papírkötés, szakadt, sérült borítóval. 2466945
17390
401
Bródy Miksa-Karinthy Frigyes-Tábori Kornél: Csak semmi háború! Budapest, [1918]. ,,Vidám Könyvtár", 80 p. A borító rajza Kolozsváry Zsigmond munkája. Kiadói papírkötés, szakadt, kopott, foltos borítóval. Kiadói papírkötés, szakadt, sérült borítóval.
2466951
17391
401
Vígjáték. Uj kis anthológia. Harsányi, Karinthy, Komor, Lakatos, Liptai, Molnár kis színdarabjai. Bp., (1920.), "Vidám Könyvtár". A borító rajzai Pálla Jenő munkája. Kiadói illusztrált papírkötés, a borítón kis szakadással.
2466918
17392
401
Bíró Lajos: Don Juan három éjszakája. Bp., 1920., Singer és Wolfner. Harmadik kiadás. Kiadói illusztrált papírkötés, a gerincen kis szakadással.
2460049
17393
401
Tóth Árpád összes versei. Bevezette s a hátrahagyott költeményekkel és töredékekkel együtt sajtó alá rendezte: Szabó Lőrinc. Bp., é.n., Athenaeum. 295 p. Második kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a gerincen apró sérülésekkel és kopással, egyébként szép állapotban. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF