Tétel

Rufpreis:

1 400 HUF
3,79 EUR, 4,38 USD

Beschreibung:

Bródy Miksa-Karinthy Frigyes-Tábori Kornél: Csak semmi háború! Budapest, [1918]. ,,Vidám Könyvtár", 80 p. A borító rajza Kolozsváry Zsigmond munkája. Kiadói papírkötés, szakadt, kopott, foltos borítóval. Kiadói papírkötés, szakadt, sérült borítóval.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : sza