Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 289

18510.

Rufpreis:
1 200 HUF

18514.

Rufpreis:
3 000 HUF

Koppány Zsolt: Morbusz és Hungarikum. Dedikált! Bp., 2007. Napkút.
18515.

Rufpreis:
1 000 HUF

18517.

Rufpreis:
1 000 HUF

M[usladini]: Sadi: Rosarium politicum, sive amoenum sortis humanae theatrum. De Persico in Latinum versun, & notis illustratum, a Georgio Gentio. Amstelodami (Amsterdam), 1688, Gerbrandum Schagen, 3 sztl. lev.+1 t. (rézmetszetű címlap)+11 szt. lev.+372 p.+12 t.(rézmetszetű tábla.) Latin nyelven. Korabeli egészbőr-kötés, magánkönyvtári címkével, intézményi bélyegzésekkel, kopott borítóval, öt lapon és egy képtáblán (146 p.) keresztben szakadás, egy képtábla szélén kis sérüléssel (191 p.), egy képtábla szélén apró szakadással (218 p.), egy lap hiánnyal (121/122.), foltos lapokkal, a kötéstáblák belsejéről a lapok leváltak.  Shirazi Saadi (Abu-Muhammad Muslih al-Din bin Abdallah Shirazi (1210-1291/192) iráni költő Gulistan, A rózsa kert c. művének 1688-as Amsterdamban kiadott latin fordítása./  M[usladini]: Sadi: Rosarium politicum, sive amoenum sortis humanae theatrum. De Persico in Latinum versun, & notis illustratum, a Georgio Gentio. Amstelodami (Amsterdam), 1688, Gerbrandum Schagen, 6 p.+ 1 t.(copper engraving title page)+22+372 p.12 t.(copper engraving tables.) In Latin Language. Full leather-binding, with library label and stamps, with worn cover, 5 damaged pages and 1 damaged table (146 p.), one table edge little bit damaged (191 p.), and one table edges little bit raunchy (218 p.), one page lost (121/122 p.), with some spotty pages, the papers coming out from the inside of the cover tables.  Saadi of Shiraz (Abu-Muhammad Muslih al-Din bin Abdallah Shirazi (1210-1291/192) Gulistan, The Rose Garden. Work of Persian poet and prose writer.
18520.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

18521.

Rufpreis:
3 000 HUF

18527.

Rufpreis:
1 600 HUF

18528.

Rufpreis:
2 000 HUF

18534.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

18538.

Rufpreis:
1 200 HUF

A NÉKOSZ mérnökkollégiumok.Emlékezések, dokumentumok. Szerk: Hídvégi Miklós.Budapest,1989,Műegyetem Baráti Köre.Papírkötés , jó állapotban.
18543.

Rufpreis:
1 200 HUF

Papp László: Politika Humorba pácolva. Sztorik, viccek, anekdoták. Debrecen,1999,Ethnica kiadó,jó állapotban,papírkötés.
18544.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF