Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 289

Mereskovszki, Dimitrij: Leonardo da Vinci. I-II. kötet. Ford.: Hönigschmied Oszkár. Bp., 1914, Athenaeum. 574+448 p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos, sérült, kopott borítóval és gerinccel, helyenként kissé foltos lapokkal, az első kötet elülső szennylapja és címlapja sérült.
17538.

Rufpreis:
2 000 HUF

25 év - 25 nagy átverés. Szerk.: Szakonyi Péter. Bp., 2016, Heart Communications. 527 p. Kiadói papírkötés.
17539.

Rufpreis:
1 600 HUF

Olasz Lexika - Frazeológia. Kézirat. Összeállította: Bajor János. Eötvös Loránd Tudományegyetem Nyelv- és Irodalomtudományi Kar. Bp., 1956, Felsőoktatási Jegyzetellátó. 300 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült, ragasztott gerinccel.
17540.

Rufpreis:
1 000 HUF

Vegyes könyvtétel, 6 db:  Balassa József: A magyar nyelv életrajza (1937), Harold Lamb: Tamerlán.; Módi Mihály: Kallimachos Első Hymnusa. Ford., bevezetéssel és jegyzetekkel ellátta: Módi Mihály. Győr, 1930, Studium., Eszther Sat.: Regény és regény-itészet. (Pest, 1859, Emich.); Keresztrejtvényszótár (1925, Szórádi), átkötött.; Gábor Ignác: A magyar ősi ritmus. (1908, Lampel.) Különféle kötésekben, változó állapotban, közte egy átkötött példány, kettőn szakadozott papír védőborítóban, egy hiányos, és egy szakadt, foltos papírborítóval.
17541.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Ady Endre költeményei, tíz kötet: Uj versek. Szeretném, ha szeretnének. Vér és arany stb.. Bp., é.n., Athenaeum. Különböző kiadások. Sajtó alá rendezte: Földessy Gyula. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, helyenként kissé kopott borítóval, mindegyik kötet előzéklapján és címlapján tulajdonosi bélyegzővel.
17542.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kutyaenciklopédia. Felelős szerkesztő Veress István. Gazdagon illusztrált. Bp., Urbis, 2002. Kiadói kartonált papírkötésben.
17543.

Rufpreis:
1 200 HUF

Johannes Amos Comenius: A látható világ. Bp., 1959, Helikon. Számozatlan példány. Kiadói félbőr kötésben, aranyozott gerinccel és borítóval, volt könyvtári példány.
17544.

Rufpreis:
3 000 HUF

Darvas Iván: Lábjegyzetek. Bp., 2001., Európa. Kiadói kartonált papírkötésben, kiadói papír védőborítóban.
17545.

Rufpreis:
1 800 HUF

Timur Vermes: Nézd ki van itt. Fordította Nádori Lídia. Bp., 2013, Libri. Kiadói kartonált papírkötés, borító hátoldalán ár filctollal áthúzva.
17546.

Rufpreis:
2 800 HUF

2 db Fekete István: Téli berek 1966, Tüskevár 1966.
17547.

Rufpreis:
2 000 HUF

2 db könyv: Mikecs László: Csángók. Bólyai Könyvek. Bp.,1989, Optimum. Kiadói kartonált papírkötés. Reprint kiadás. + Domokos Pál Péter: Rendületlenül. Márton Áron Erdély püspöke. Budapest, 1989, Eötvös Kiadó-Szent Gellért Egyházi Kiadó. Kiadói papírkötés, fekete-fehér fotókkal illusztrálva.
17548.

Rufpreis:
1 400 HUF

Vegyes könyvtétel, 9 db:   Oábdovics J. Gyula: Numerikus módszerek és programozásuk. Bp., 1977., Tankönyvkiadó. Második kiadás. Kiadói papírkötés.;  Marafkó Imre: Biztonságos gépjárművezetés, Bp., 1969, Almássy Tibor: Az autóvezetés mesterfogásai, Bp., 1978, Műszaki Könyvkiadó, Owner's Manual. Különböző kötésben, változó állapotban.;  Granek István: Kajakozás-kenuzás, Bp., 1966, kn., Egészvászon-kötés papír védőborítóban, a védőborító szakadt, a lapok kopottak.;  Drapál János: Egy élet a motorsportért. Szerk.: Vörös János. hn.,én., Honvéd Petőfi Sport Egyesület. Kiadói papírkötés, a borító és a gerince kicsit meg van törve.;  1931 Magyar Tanítók Évkönyve. 1930-1931. Szerk.: Bene Lajos, és Berwaldszky Kálmán. Bp., 1931, Dante. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.;  [Ossendowski, Ferdynand Antoni (1876-1945)]: Ossendowski: Ázsiai titkok, ázsiai emberek. Man and mistery in Asia. Ford.: Sajó Aladár. Bp.,[1926], Franklin, 267 p. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval, az utolsó lap és a szennylap részben laza, részben elvált a kötéstől, a térkép hiányzik.;  Fritz Rumpf: Der Mensch und seine Tracht, Berlin, én., Verlagsbuchhandlung, Kartonált papírkötés, jó állapotban.;  Jegyzetek az államvasúti szakirányú iparostanonc iskolák III. osztálya számára: Szacsvay Sándor: Magyarország története, 48 p.; Valló Jenő: Számtan-mértan. II. rész, 49-110 p.; Valló Jenő: Egészségtan, 111-153 p.; Dér Lajos: Technologia. II. rész, 155-295 p.;  Csala Albert: Gyakorlati elektrotechnika I. rész, 297-361 p.; Csala Albert: Gépipari szakrajz, 363-411 p. Bp., 1942, M. Kir. Államvasutak Igazgatósága. Kiadói kopott, foltos, javított gerincű félvászon-kötésben.;  Emlékirat az iparfejlesztésről, Bp., 1904, kn. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel.;
17549.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF