Foto

Zahl der Lose: 358

cca 1870-1910 Érdekes fotóalbum, sokféle témájú fotóval: Széll Farkas (1844-1909) magyar jogász; fénynyomatok Napóleonról és családjáról, József nádorról, a Bécsi Világkiállításról; I. világháborús katonaportrék; egyéb híres, ill. azonosításra váró személyek; össz. 52 db. Korabeli dekoratív, aranyozott, festett, egészbőr-borítású rézkapcsos albumban, jó állapotban.
11993.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

cca 1900-1910 Előkelő hölgyek és urak csoportképe, osztrák-magyar hajóstisztek társaságában, nagyméretű, kartonra kasírozott fotó, szélén kis sérülések, 36x24 cm / Group of elegant ladies and gentlemen with Austro-Hungarian naval officers, large-size vintage photo, slightly damaged edges
11994.

Rufpreis:
5 000 HUF

1899 Angyalkának öltözött kislány portréja, hátoldalon feliratozott keményhátú fotó Lojanek János nagyváradi műterméből, 20,5×11 cm
11995.

Rufpreis:
4 000 HUF

cca 1898 Goszleth István (1850-1913) budapesti fényképész műtermében készült, keményhátú, vintage fotó, 20,2x10,5 cm
11996.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1920 Uher Ödön (1862-1931) császári és királyi udvari fényképész műtermében készült, keményhátú vintage fotó, a hátoldalán is volt felirat, de azt érvénytelenítette tulajdonosa vagy örököse, 21,3x13 cm
11997.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1920 Glück József (?-?) győri fényképész műtermében készült keményhátú vintage fotó, a felirat szerint Mátis Vilmát ábrázolja, a kartonon szép dombornyomás, 16,5x10,8 cm
11998.

Rufpreis:
1 600 HUF

1905 Kalocsa, Díszakadémia, Jézustársasági érseki főgimnázium által rendezett koncert részvevőinek csoportképe, keményhátú fotó, 13×18 cm
11999.

Rufpreis:
8 000 HUF

1908 Hardenber Illi, keményhátú fotó Skalnik és Fia kassai műterméből, 21×13 cm
12000.

Rufpreis:
5 000 HUF

cca 1935 és cca 1980 között készült vintage fotók és fotóművészeti alkotások vegyes tétele, többsége nevesített, sokféle téma (hajó, zenekar, focicsapat, híd, szalmafonó, fürdőhely, életkép, portré, fafaragó, stb.), 23 db ezüst zselatinos fotónagyítás, a használatból eredő (esetleges) kisebb hibákkal, 18x24 cm és 14x23 cm között
12001.

Rufpreis:
5 000 HUF

cca 1902 Divald Lajos és 2. felesége, Fussgänger Anna, keményhátú fotó Divald Károly fia műterméből, 21×11 cm
12002.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

cca 1910 Budapest, Székely Aladár (1870-1940) fényképészeti műintézetében készült, keményhátú, vintage fotó, hidegpecséttel is jelzett, 20,3x11 cm
12003.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1920 Romák Jenő budapesti fényképész felvétele egy templom oltáráról és a mellette imádkozó két papról, keményhátú vintage fotó, 21,6x15 cm
12004.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF