1913 Felvidék-Tátra, össz. 85 db albumlapra ragasztott régi fotó, klf. helyszínekről: Vrickó (Túrócremete), Szebeszló vára, Felkai-tó, Sziléziai ház, Csorba-tó, Poprádi-tó és környéke, vízimalom Benic faluban (Liptószentmiklós), Túróchíd erősítése és Beniczky-kastély Rákó-Pribócon (Pribóc), stb. Hártyapapíron vagy az albumlapon feliratozott és datált régi fotó, 8x11 cm körüli méretekben, egyik fotó sérült. / 1913 Slovakia-Tatry, 85 old photos from different places, among them a water mill in Benice (Liptovský Mikuláš), Beniczky-castle and works at a bridge in Pribovce, etc., ca. 8x11 cm, one of the photos damaged
1890 A pécsi vízvezeték felavatása I. Ferenc József császár és király jelenlétében, résztvevők között Zsolnay Vilmos, gróf Szapáry Gyula, Aidinger János Pécs polgármestere, stb., kartonra ragasztott, feliratozott fotó, 19×27 cm
cca 1979 Menesdorfer Lajos (1941-2005) budapesti fotóművész hagyatékából, pecséttel jelzett vintage fotóművészeti alkotás (Mészégető a Pilisben), ezüst zselatinos fotópapíron, kasírozva, 29,7x39,2 cm
cca 1890 Szeged, Klauzál tér, Kárász utca, Európa Szálloda, Grossmann B., Kiss Zsigmond, Lausevits és Stojkovits, Pulczner Gyula özv. üzletei, felületi sérülésekkel, 27×32 cm
cca 1950 és cca 1992 között készült fényképek sokféle témáról (léghajó, városkép, csepeli szabadkikötő, Esztergom, metró, bikaviadalon, műtét, stb.), csak három jelzett, összesen 13 db vintage fotó, ezüst zselatinos fotópapíron, a használatból eredő - esetleges - kisebb hibákkal, 24x18 cm és 22,7x16 cm között