Foto

Zahl der Lose: 358

1913 Felvidék-Tátra, össz. 85 db albumlapra ragasztott régi fotó, klf. helyszínekről: Vrickó (Túrócremete), Szebeszló vára, Felkai-tó, Sziléziai ház, Csorba-tó, Poprádi-tó és környéke, vízimalom Benic faluban (Liptószentmiklós), Túróchíd erősítése és Beniczky-kastély Rákó-Pribócon (Pribóc), stb. Hártyapapíron vagy az albumlapon feliratozott és datált régi fotó, 8x11 cm körüli méretekben, egyik fotó sérült. / 1913 Slovakia-Tatry, 85 old photos from different places, among them a water mill in Benice (Liptovský Mikuláš), Beniczky-castle and works at a bridge in Pribovce, etc., ca. 8x11 cm, one of the photos damaged
11873.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

cca 1930 Budapest, Gellért-hegy, 8-as busz, 27-es villamos, fotó, hátoldalon albumba ragasztás nyomaival, 6,5×5 cm
11874.

Rufpreis:
3 000 HUF

1890 A pécsi vízvezeték felavatása I. Ferenc József császár és király jelenlétében, résztvevők között Zsolnay Vilmos, gróf Szapáry Gyula, Aidinger János Pécs polgármestere, stb., kartonra ragasztott, feliratozott fotó, 19×27 cm
11875.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

cca 1900 Felvidéki üveg pozitív gyűjtemény, Egyesével feliratozott tokban részletes leírással városképekkel. Garammikola, Bény, Bát, Cigányok, Présház kb 30 db 12x9 cm
11876.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

cca 1900 Koháry-Coburg-kastély - Szentantal, Klösz György (1844-1913) nagy méretű fotója, 23,5×34,5 cm
11877.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

cca 1979 Menesdorfer Lajos (1941-2005) budapesti fotóművész hagyatékából, pecséttel jelzett vintage fotóművészeti alkotás (Mészégető a Pilisben), ezüst zselatinos fotópapíron, kasírozva, 29,7x39,2 cm
11878.

Rufpreis:
2 400 HUF

1941 Beregszászi m. kir. áll. gimn. végzett növendékei, tablókép, Nagy-Magyarország képével, fa keretben, 30×35 cm
11879.

Rufpreis:
10 000 HUF

1937 Budapest, Rózsadomb és Rómaifürdő, Várósliget, Somlóhegy, 12 db albumlapra ragasztott fotó, feliratozva, 9×12 cm
11880.

Rufpreis:
12 000 HUF

cca 1890 Szeged, Klauzál tér, Kárász utca, Európa Szálloda, Grossmann B., Kiss Zsigmond, Lausevits és Stojkovits, Pulczner Gyula özv. üzletei, felületi sérülésekkel, 27×32 cm
11881.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

cca 1950 és cca 1992 között készült fényképek sokféle témáról (léghajó, városkép, csepeli szabadkikötő, Esztergom, metró, bikaviadalon, műtét, stb.), csak három jelzett, összesen 13 db vintage fotó, ezüst zselatinos fotópapíron, a használatból eredő - esetleges - kisebb hibákkal, 24x18 cm és 22,7x16 cm között
11882.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

cca 1905 Budapest, Batthyány tér, háttérben Mátyás-templom, Halászbástya, kartonra kasírozott fotó, 12,5×17,5 cm
11883.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

1925 Tavaszi Kiállítás - Elkán Gyula kiállítópavilonja, fotó, sarkán sérülés, 17,5×23 cm
11884.

Rufpreis:
10 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF