Stich

Zahl der Lose: 73

cca. 1870 Seewesen (Tengerészet), Brockhaus in Leipzig (Lipcse). Acélmetszet, papír. Üvegezett fa keretben. / Steel engraving, framed, 21,4 x 29,5 cm
11003.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca. 1850 ,,Der Altstadtmarkt mit der Martinikirche zu Braunschweig" Braunschweig történelmi látképe a Márton-templommal. Carl Ludwig Frommel, Friedrich Barthel után. Acélmetszet, papír. Üvegezett fa keretben. A margó kissé foltos, keret kopott. / Steel engraving, framed, 14,8 x 22,5 cm
11004.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca. 1870 Nürnberg Insel Schütt (Schütt-sziget), Alex Marx. Acélmetszet, papír. Üvegezett fa keretben. Szép állapotban, keret kopott. / Steel engraving, framed, 10,5 x 16 cm
11005.

Rufpreis:
2 000 HUF

1857 Révész Imre a debreceni református egyház egyik prédikátora Barabás Miklós litográfiája. Kartonon. 22x18 cm
11006.

Rufpreis:
2 000 HUF

1848 Hanák János (1812-1849) áldozópap és tanár, zoológus, a Magyar Tudományos Akadémia levelező tagja. Barabás Miklós litográfiája. Kartonon. 22x18 cm
11007.

Rufpreis:
2 000 HUF
20

1856 Fördős Lajos kecskeméti reform. lelkész. litográfia. Barabás Miklós litográfiája. Kartonon. 22x18 cm
11008.

Rufpreis:
2 000 HUF
21

1857 Báró Sína Simon (1810-1876) földbirtokos, diplomata és mecénás kőnyomatú portréja. Kayser litográfia Vahot Imre kiadása 35x25 cm
11009.

Rufpreis:
5 000 HUF
15

cca 1860-1880 13 db acélmetszetű illusztráció különféle helyszínekről, közte ókori romokkal is, 14x20 cm és 10x15 cm közötti méretben.
11010.

Rufpreis:
3 000 HUF

Pieter Tanjé (1706-1761): Tengeri élőlények. Kézzel színezett metszet, papír. Jelzett a metszeten nyomtatva. Lap tetején kisebb sérüléssel. Dekoratív, üvegezett fa keretben. 41×52 cm
11011.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Leyden, Lucas van (1494-1533) után, XIX. sz. ismeretlen művész munkája: Lázár feltámasztása. Heliogravűr, papír, jelzés nélkül. Kissé sérült, régi üvegezett fa keretben, 28,5×20 cm
11012.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

cca 1900 kb. 50 db német rotációs fametszet és nyomat, többségében festmény reprodukciók, klf. művészek és kiadások, részben sérült és foltos, lapméret: kb. 42x30 cm
11013.

Rufpreis:
1 200 HUF

cca 1850 A régi Ferdinand-híd (Ferdinandsbrücke) Bécsben. Kézzel színezett acélmetszet, papír, jelzés nélkül, paszpartuban, 16×23,5 cm
11014.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF