Stich

Zahl der Lose: 73

Jan Punt (1711 - 1779): Le Jardinier et son Seigneur, La Fontaine illusztráció, rézmetszet, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 13x8,5 cm, keret: 25x20 cm
10991.

Rufpreis:
1 200 HUF

10992.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

10993.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

10994.

Rufpreis:
8 000 HUF

Mathey: Munkácsy MIhály Vitatkozó birák c. képe alapján készített rézkarca, 14x18 cm
10995.

Rufpreis:
5 000 HUF

cca 1750-1800 Perspective view of Sackville Street and Gardiner's Mall in Dublin, 1749. Rézmetszet, papír. Jelzés nélkül. Sérült. Üvegezett fa keretben. 28x38 cm
10996.

Rufpreis:
1 200 HUF

1795 Georges Louis Leclerc, Comte de Buffon, Fecske 1795-ben megjelent Naturgeschichte (Természettudomány) című művéből. Színezett rézmetszet, papír. 14x8,5 cm
10997.

Rufpreis:
1 000 HUF
10

cca. 1870 Seewesen (Tengeri utak), Brockhaus in Leipzig (Lipcse). Fent a római numachie, egy újrajátszott tengeri csata látható. Acélmetszet, papír. Üvegezett fa keretben.Foltos, pici gyűrődések. / Steel engraving, framed, 21,4 x 29,5 cm
10998.

Rufpreis:
1 800 HUF

cca. 1870 Seewesen (Tengeri utak), Brockhaus in Leipzig (Lipcse). Lent a marseille-i kikötő látható. Acélmetszet, papír. Üvegezett műanyag keretben. Foltos. / Steel engraving, framed, 21,4 x 29,5 cm
10999.

Rufpreis:
1 800 HUF

Der Uhrturm in Hong Kong (A hongkongi óratorony ) Színezett rézmetszet, papír. Üvegezett fa keretben. Szép állapotban, keret kopott. / Coloured copper engraving, framed, 15,6 x 23,5 cm
11000.

Rufpreis:
1 200 HUF

cca. 1820 Frankenthal gegen Westen (frankenthali scriptorium) Rézmetszet, papír. Üvegezett fa keretben. Szép állapotban, keret kopott. / Copper engraving, framed, 24 x 19,5 cm
11001.

Rufpreis:
1 600 HUF

1872 Riva am Gardensee (Kilátás a Garda-tóról). Rorich & Son n. Rohbock, Acélmetszet, papír. Üvegezett müanyag keretben. / Spilberk steel engraving, framed, cca. 11,8 x 17,5 cm.
11002.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF