cca 1995-2000 Papp László (1926-2003) háromszoros olimpiai bajnok bokszoló utánpótlás korú ökölvívókkal díjátadáskor, kartonra kasírozott fotó, széleinél vágott, 39,5×30 cm
cca 1960-70 össz. 6 db Albert Flóriánt (1941-2011), az FTC és magyar válogatott labdarúgóját megörökítő MTI sajtófotó, különböző mérkőzékről (MTK-Ferencváros, Honvéd-Fradi, Botafogo, NDK stb.). Egyik sérült. 20,5x24,5 és 26,5x18,5 cm közötti méretben.
1920-as évek, Budapest, Óbuda, Escher Károly (1890-1966) fotóriporter és fotóművész felvétele, amelyet újra nagyítottak, s ez illusztrálta a Magyar Fotóművészek Szövetsége újévi jókívánságait, amelyet a fotópapírra nyomtattak; Katona István és Szebellédy Géza aláírásával, 10x15,2 cm
1981 Budapest, V. ker., Dorottya u. 13. Gyógyszertári belső fotók, 10 db jogdíjmentes és szabadon felhasználható professzionális negatív, 6x7 cm + 10 db modern nagyítás ezekről, 10x15 cm
cca 1940 Budapesti Nemzetközi Vásár és Kiállítás a Városligetben, Hitler zászlóival feldíszítve és Szovjetúnió pavilonjával, 9 db korabeli negatívról készült későbbi másolat, 9x14 cm