cca 1985 Menesdorfer Lajos (1941-2005) budapesti fotóművész hagyatékából, pecséttel jelzett vintage fotóművészeti alkotás (mellbedobással nyert), 40x30 cm
cca 1983 Menesdorfer Lajos (1941-2005) budapesti fotóművész hagyatékából, pecséttel jelzett vintage fotóművészeti alkotás, a háttér kifedésének hibáival, 40x30 cm
cca 1985 Vízparti légyott, Menesdorfer Lajos (1941-2005) budapesti fotóművész hagyatékából, 13 db jelzés nélküli vintage fotó egy közös fotópapíron, képek 6x6 cm, hordozó 30x24 cm
cca 1983 Menesdorfer Lajos (1941-2005) budapesti fotóművész munka közben, a felvételt Marinkay István (1920-?) veszprémi fotóművész készítette, de ez nincs jelezve, 40x30 cm
1962 Makláry Zoltán (1896-1978) színész Balatonfüreden, Kotnyek Antal (1921-1990) fotóriporter hagyatékában őrzött 13 db negatívról készült modern nagyítások, 10x15 cm
cca 1970-1980 Dedikált színész portrék: Eperjes Károly, Papadimitriu Athina, Csűrös Karola, Piros Ildikó, Básti Juli, Csala Zsuzsa műtermi fotója, 12x10 és 14x10 cm