https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall

Zahl der Lose: 47

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Ezüst (Ag) antik násfa, ötvös ékszer. Függő, alabárdos motívummal, gránátokkal, türkizekkel és barokk gyöngyökkel ékített, jelzés nélkül, h: 7cm, bruttó: 14,44g / Antique silversmith jewel. Garnet, baroque pearls, turquoise
1
19036.

Ezüst (Ag) antik násfa, ötvös ékszer. Függő, alabárdos motívummal, gránátokkal, türkizekkel és barokk gyöngyökkel ékített, jelzés nélkül, h: 7cm, bruttó: 14,44g / Antique silversmith jewel. Garnet, baroque pearls, turquoise

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
EUR
,
125,00
USD
Zahl der Gebote:
7
 
Ezüst (Ag) óralánc, jelzett, h: 33 cm, nettó: 102g
1
19037.

Ezüst (Ag) óralánc, jelzett, h: 33 cm, nettó: 102g

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
55 000 HUF
149,05
EUR
,
171,88
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Ezüst (Ag) óralánc, zománcozott címeres motívummal, jelzett, h: 24 cm, nettó: 50g
1
19038.

Ezüst (Ag) óralánc, zománcozott címeres motívummal, jelzett, h: 24 cm, nettó: 50g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
EUR
,
87,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ezüst (Ag) óralánc, zománcos ornamentikával, jelzett, h: 33 cm, nettó: 38g
1
19039.

Ezüst (Ag) óralánc, zománcos ornamentikával, jelzett, h: 33 cm, nettó: 38g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
EUR
,
87,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ezüst (Ag) óralánc, vésett, szív motívumokkal, jelzett, h: 30 cm, nettó: 28g
1
19040.

Ezüst (Ag) óralánc, vésett, szív motívumokkal, jelzett, h: 30 cm, nettó: 28g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
EUR
,
75,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ezüst (Ag) melltű függő, 2db citrinnel (cca. 12x16x7mm és 6x9x5 mm) és markazitokkal ékítve, jelzett, 8x5cm, bruttó: 22g / Silver broche pendant with citrins and markasites
1
19041.

Ezüst (Ag) melltű függő, 2db citrinnel (cca. 12x16x7mm és 6x9x5 mm) és markazitokkal ékítve, jelzett, 8x5cm, bruttó: 22g / Silver broche pendant with citrins and markasites

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
48 000 HUF
130,08
EUR
,
150,00
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Arany (Au/14k) türkizzel ékített fülbevaló, jelzett, bruttó: 2,4g, h: 18mm
1
19042.

Arany (Au/14k) türkizzel ékített fülbevaló, jelzett, bruttó: 2,4g, h: 18mm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
46 000 HUF
124,66
EUR
,
143,75
USD
Zahl der Gebote:
13
 
Ezüst (Ag) vágott angol fazonú mokkás kanál, 6 db, jelzett, nettó: 74 g, h:10,5cm
1
19044.

Ezüst (Ag) vágott angol fazonú mokkás kanál, 6 db, jelzett, nettó: 74 g, h:10,5cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
EUR
,
56,25
USD
Zahl der Gebote:
5
 
1916 Ezüst cigarettatárca benne 24K arany 5 rubeles érmével (1898 5R Au.) Rajta katonatisztek névaláírásaival rátéve, össz bruttó 91,7 g 8x9 cm / Silver cigarette box with gold 5 Ruble coin with names of soilders embossed on the surface 91,7 g, 8x9 cm
1
19045.

1916 Ezüst cigarettatárca benne 24K arany 5 rubeles érmével (1898 5R Au.) Rajta katonatisztek névaláírásaival rátéve, össz bruttó 91,7 g 8x9 cm / Silver cigarette box with gold 5 Ruble coin with names of soilders embossed on the surface 91,7 g, 8x9 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
85 000 HUF
230,35
EUR
,
265,63
USD
Zahl der Gebote:
24
 
Ezüst (Ag) empire kalaptű, filigrán díszítéses, jelzett: német és cseh behozatali jellel. 1820 körül, nettó: 29 g, h: 20cm / Silver empire hat pin with Czech and German marks
1
19046.

Ezüst (Ag) empire kalaptű, filigrán díszítéses, jelzett: német és cseh behozatali jellel. 1820 körül, nettó: 29 g, h: 20cm / Silver empire hat pin with Czech and German marks

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
EUR
,
118,75
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Ezüst (Ag) szivardoboz. Áttört, játszó puttókat ábrázoló figurális díszítéssel. Mesterjeggyel XIX.sz. vége, Vékony fa betéttel. Br: 490 g, 20x11x6 cm / Silver cigar box with puttos. Thin wood inlay. gr: 490 g 20x11x6 cm
1
19047.

Ezüst (Ag) szivardoboz. Áttört, játszó puttókat ábrázoló figurális díszítéssel. Mesterjeggyel XIX.sz. vége, Vékony fa betéttel. Br: 490 g, 20x11x6 cm / Silver cigar box with puttos. Thin wood inlay. gr: 490 g 20x11x6 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
160 000 HUF
433,60
EUR
,
500,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse