Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 209

Falus Ferenc: Önarckép 2.Hurkot a sajtófenegyerek nyakára. Bp.,1934, Heti Ujság Lapkiadó Vállalat. Egészvászon-kötés, kopottas állapotban, sarkai szakadtak.
15834.

Rufpreis:
1 000 HUF

Rónai András: Térképezett történelem. Bp., 1989. Magvető. Kiadói papírkötésben
15835.

Rufpreis:
2 000 HUF

15836.

Rufpreis:
2 000 HUF

K. Weule: Őstársadalom és ősgazdálkodás. Ford.: Szentgyörgyi Ede. Bp.,én.,Pallas. Kiadói illusztrált papírkötés, kissé foltos borítóval.
15837.

Rufpreis:
1 000 HUF

Karácsonyi János: Új adatok és új szempontok a székelyek régi történetéhez. Erdélyi Tudományos Füzetek. 9 sz. Kolozsvár/Cluj, 1927, "Erdélyi Irodalmi Szemle",(Minerva-ny.), 29 p. Kiadói papírkötés.
15838.

Rufpreis:
1 000 HUF
9

Dr. Kovács Dénes(szerk.): Kossuth emlékalbum. Bp., 1910, a Budapest ajándéka előfizetőinek. Kiadói kissé sérült papírkötés
15839.

Rufpreis:
2 000 HUF

Josef Klíma: Mezopotámia. Ősi civilizáció és kultúra a Tigris és az Eufrátesz mentén. Bp., 1983, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15840.

Rufpreis:
800 HUF

A haza, az egyház és a trón érdekében. A magyar katolikus egyház 1848-1849-ben. Válogatta, szerkesztette és a bevezető tanulmányt írta Elmer István. Bp., 1999, Új Ember. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
15841.

Rufpreis:
800 HUF

B[oris] A[ndriyovich] Shramko: Régiségek a Szeverszkij Donyec mentén. (Antiquities of the Seversky Donets.) Harkov, 1962., Izdatel'stvo Khar'kovskogo Ordena Trudovogo Krasnogo Znameni Gosudarstvennogo Universiteta im. A. M. Gor'kogo. Orosz nyelven. Szövegközti illusztrációkkal, kihajtható táblákkal. Kiadói félvászon-kötésben, kopott borítóval. A szerző által Dienes István (1929-1995) régész, muzeológus részére dedikált példány, dátumozva (1964. XII. 8.)
15842.

Rufpreis:
800 HUF

Harald Kinder, Werner Hilgemann: Világtörténelem. SH atlasz. Bp., 1995, Springer Hungarica. Harmadik, javított kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kopottas állapotban.
15843.

Rufpreis:
1 600 HUF

Galántai József: A Habsburg-monarchia alkonya. Osztrák-magyar dualizmus 1867-1918. Bp., 1985, Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.Volt könyvtári példány.
15844.

Rufpreis:
1 000 HUF

Széchényi István: A magyar közlekedési ügyről. Tudománytár füzetek. Bp.,1987, Könyvértékesítő Vállalat. Térkép-melléklettel. Kiadói papírkötés.
15845.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF