Flohmarkt

Zahl der Lose: 645

Tunéziai bőr plasztikus lány fej, kis kopásokkal, 22x19 cm
11882.

Rufpreis:
1 000 HUF

Alabástrom tintatartó szett, üveg betéttel, középső nagy rész mérete 21x26,5 cm
11883.

Rufpreis:
12 000 HUF

Díszes bőr tokos fali tükör, d: belső: 19,5 cm, d: külső: 36 cm, m: 78 cm
11884.

Rufpreis:
2 000 HUF

5 db különböző távirányító
11885.

5 db különböző távirányító

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1900 Régi kislány gyerekruha cipővel, kopásokkal, szakadásokkal, sérülésekkel, az egyik ujján sérüléssel, hiánnyal.
11886.

Rufpreis:
8 000 HUF

Régi népies öltözetű baba, műanyag testtel, kis kopásnyomokkal, a csizmáknál sérüléssel, h: 28 cm
11887.

Rufpreis:
1 000 HUF

Régi cigaretta címkékkel díszített fém doboz, kopott, 21x16x5 cm
11888.

Rufpreis:
1 400 HUF

11889.

Rufpreis:
1 000 HUF

Fa kupa, fa fedéllel, kopott, kissé dohos, m: 25 cm
11890.

Rufpreis:
1 400 HUF

Bachmann alpakka gyufatartó tálka, jelzett, kopott, m: 11 cm
11891.

Rufpreis:
1 000 HUF

Historizáló fém dísz (bútordísz?), sérült, foltos, 19x17 cm
11892.

Rufpreis:
1 200 HUF
17

Virágmintás zománcozott réz tálka, az alján apró lepattanással, 14x14x4,5
11893.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF