Flohmarkt Zahl der Lose: 645
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2274867
11882
384
Flea Market
Tunéziai bőr plasztikus lány fej, kis kopásokkal, 22x19 cm
2179477
11883
384
Flea Market
Alabástrom tintatartó szett, üveg betéttel, középső nagy rész mérete 21x26,5 cm
2188111
11884
384
Flea Market
Díszes bőr tokos fali tükör, d: belső: 19,5 cm, d: külső: 36 cm, m: 78 cm
2240397
11885
384
Flea Market
5 db különböző távirányító
2188130
11886
384
Flea Market
cca 1900 Régi kislány gyerekruha cipővel, kopásokkal, szakadásokkal, sérülésekkel, az egyik ujján sérüléssel, hiánnyal.
2211132
11887
384
Flea Market
Régi népies öltözetű baba, műanyag testtel, kis kopásnyomokkal, a csizmáknál sérüléssel, h: 28 cm
2178181
11888
384
Flea Market
Régi cigaretta címkékkel díszített fém doboz, kopott, 21x16x5 cm
2196013
11889
384
Flea Market
2245831
11890
384
Flea Market
Fa kupa, fa fedéllel, kopott, kissé dohos, m: 25 cm
2264231
11891
384
Flea Market
Bachmann alpakka gyufatartó tálka, jelzett, kopott, m: 11 cm 2264327
11892
384
Flea Market
Historizáló fém dísz (bútordísz?), sérült, foltos, 19x17 cm 2275711
11893
384
Flea Market
Virágmintás zománcozott réz tálka, az alján apró lepattanással, 14x14x4,5
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF