Flohmarkt

Zahl der Lose: 645

Dísz fa pengéjű kés, díszes fém markolattal, h: 36 cm
11870.

Rufpreis:
2 000 HUF

6 db erdélyi fafaragás, ebből 2 db sérült, h. 16 és 26 cm közötti méretben
11871.

Rufpreis:
3 000 HUF

11872.

Rufpreis:
400 000 HUF
1 084,01
1 250,00

Kerámia angyal, kézzel festett, alján címkén jelzett (Brauns-Heitmann Warburg), apró kopásnyomokkal, m: 21 cm + Műanyag maci, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, m: 14,5 cm                                             .
11873.

Rufpreis:
1 000 HUF

Festett fa ládika 20x10x8 cm
11874.

Festett fa ládika 20x10x8 cm

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Lovas ón fali tál, d: 22 cm
11875.

Lovas ón fali tál, d: 22 cm

Rufpreis:
2 000 HUF

11876.

Rufpreis:
3 000 HUF

11877.

Rufpreis:
2 000 HUF

Fa bivaly és őz figura, össz. 2 db, m. 5 és 7 cm
11878.

Rufpreis:
1 000 HUF

2 db 2 karú fém gyertyatartó, egyik tartó laza, 14x28 cm
11879.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kiskunhalas címere, faragott fa, 34x24 cm
11880.

Rufpreis:
1 200 HUF
14

2 db faragott fa doboz, az egyik belül firkált, 20x13x5,5 cm, 12,5x6x17,5 cm
11881.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF