Foto

Zahl der Lose: 444

cca 1940 Leichtner Erzsébet (1915-2007) vintage fotóművészeti alkotásai, "Táncfotó Leichtner Erzsébet" feliratú, korabeli spirálkötésű mappában.12 db tánc- és mozgásművészeti felvétel. Mappa borítója jobb alsó sarkában hiányos, borító és első fotó kijár. Fotók felületi kopásokkal, sarkaiban apró törésekkel. A művész saját összeállítása. Proveniencia. a művész hagyatékából. 28x22 cm.
12471.

Rufpreis:
100 000 HUF
271,00
312,50

1974 'Szeptemberi Balaton, Lévai András felvétele, sajtófotó, 'Magyar Hírek' pecsétjével a hátoldalon, 12x23 cm
12472.

Rufpreis:
2 000 HUF

Katkó István: Szántás lovakkal, jelzetlen fotó, 12,5×17,5 cm
12473.

Rufpreis:
1 400 HUF

Katkó István: Kilátás a hegyi lakból, jelzetlen fotó, 23,5×17,5 cm
12474.

Rufpreis:
1 600 HUF

Katkó István: Kazalrakás, jelzetlen fotó, 24×17 cm
12475.

Rufpreis:
1 400 HUF

1980 C. Kovács István (?-): Elmúlás, pecséttel jelzett fotó, 14×24 cm
12476.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1960 Krisch Béla: Fel a létrán, jelzetlen fotóművészeti alkotás a szerző hagyatékából, 29x19 cm
12477.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1965 Pécs, Lantos Miklós fotóművész Dzsámi c. alkotása, megjelent a Magyar Fotóművészet 125 éve c. kiállítási katalógus címoldalán, vintage fotó jelzés nélkül, a magyar fotográfia avantgarde korszakából, 16x12 cm
12478.

Rufpreis:
2 000 HUF
14

Marácz István (1958-): Torzó. Professzionális fotópapír, kézi nagyítású, 1/1 nagyítás, bársony paszpartuban, keretezett, múzeumi (tükröződés mentes) üvegben, hátoldalán jelzett 39x29 cm.   Marácz István a nyolvanas évektől végzett művészeti tevékenységet. Neve az összes magyar és számos külföldi képeslapban megtalálható volt. Évekig a Mis Universe Hungary és számos hazai szépségverseny hivatalos fotósa volt. Fotoproducerként dolgozott a Penthouse magazinnál, művészi akt fotói fotói megjelentek a Playboy magazinban is. Több fotóművész könyvet adott ki, az egyik legérdekesebb a Fodor Lengyel Zoltán, Goya díjas festőművésszel közösen készített kiadvány.  Egyéni kiadása a Meztelen Fények fotókönyv.
12479.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

cca 1939 Rozsnyó, Matheisel József fényképész és fotóművész feliratozott vintage fotóművészeti alkotása (Hófúvás), 23,5x17,6 cm
12480.

Rufpreis:
2 000 HUF

Montrai Attila: Kép a képben, jelzés nélküli fotó, felületén törésnyomok, 18×24 cm
12481.

Rufpreis:
1 000 HUF

1930 Budapest, Hullámfürdő, Orphanidesz János (1876-1939) hagyatékából 2 db vintage fotó, művészfólián keresztül másolva, aláírva; képméret 16x11 cm, papírméret 24x18 cm
12482.

Rufpreis:
2 400 HUF
11

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF