cca 1940 Leichtner Erzsébet (1915-2007) vintage fotóművészeti alkotásai, "Táncfotó Leichtner Erzsébet" feliratú, korabeli spirálkötésű mappában.12 db tánc- és mozgásművészeti felvétel. Mappa borítója jobb alsó sarkában hiányos, borító és első fotó kijár. Fotók felületi kopásokkal, sarkaiban apró törésekkel. A művész saját összeállítása. Proveniencia. a művész hagyatékából. 28x22 cm.
cca 1965 Pécs, Lantos Miklós fotóművész Dzsámi c. alkotása, megjelent a Magyar Fotóművészet 125 éve c. kiállítási katalógus címoldalán, vintage fotó jelzés nélkül, a magyar fotográfia avantgarde korszakából, 16x12 cm
Marácz István (1958-): Torzó. Professzionális fotópapír, kézi nagyítású, 1/1 nagyítás, bársony paszpartuban, keretezett, múzeumi (tükröződés mentes) üvegben, hátoldalán jelzett 39x29 cm. Marácz István a nyolvanas évektől végzett művészeti tevékenységet. Neve az összes magyar és számos külföldi képeslapban megtalálható volt. Évekig a Mis Universe Hungary és számos hazai szépségverseny hivatalos fotósa volt. Fotoproducerként dolgozott a Penthouse magazinnál, művészi akt fotói fotói megjelentek a Playboy magazinban is. Több fotóművész könyvet adott ki, az egyik legérdekesebb a Fodor Lengyel Zoltán, Goya díjas festőművésszel közösen készített kiadvány. Egyéni kiadása a Meztelen Fények fotókönyv.
1930 Budapest, Hullámfürdő, Orphanidesz János (1876-1939) hagyatékából 2 db vintage fotó, művészfólián keresztül másolva, aláírva; képméret 16x11 cm, papírméret 24x18 cm