cca 1977 Gebhardt György (1910-1993) budapesti fotóművész hagyatékából, jelzés nélküli vintage fotóművészeti alkotás (Modern épület részlete), 23,6x18 cm
cca 1935 Korschelt Miklós (1900-1982): Akt. Vintage fotóművészeti alkotás, hátoldalán pecséttel jelzett, feliratozott és Ganz Foto Club, Petzval emlékkiállítás 1940 Ernst Múzeum címkével, széleinél sérült, 40x30 cm
cca 1940 Dr. Kunszt János (1892 -1960) budapesti fotóművész hagyatékából 2 db photogravure, a virágos csendélet saját munkája, a másikat fotóstársától kaphatta Frankfurtból, 8,7x11,8 cm és 10,2x13,2 cm
cca 1950-55 Leichtner Erzsébet (1915-2007): Sztálinváros (mai Dunaújváros) építése, 10 db jelzés nélküli vintage fotó, helyenként apró kopásokkal. Proveniencia. a művész hagyatékából. 18x24 cm.
cca 1940-50 Leichtner Erzsébet (1915-2007): Párizs (Páris), hátoldalán jelzett vintage fotó, sarkaiban és felületén kisebb törésnyomokkal. Proveniencia: a művész hagyatékából. 18x24 cm.
cca 1950-60 Leichtner Erzsébet (1915-2007): 3 db felvétel a kor divatos női cipőiról, egyik a TANNIMPEX Bőr- és Szőrme Külkereskedelmi Vállalat logójával, jelzés nélküli vintage fotók, egyik törésnyommal a fotó közepén. Proveniencia. a művész hagyatékából. 24x18 cm.
cca 1950-55 Leichtner Erzsébet (1915-2007): Építkezés (Sztálinváros), hátoldalán jelzett fotóművészeti alkotás, mely szerint Linhof technikával készült. Lap tetején sérült, sarkaiban törésekkel. Proveniencia. a művész hagyatékából. 24x18 cm.