Foto

Zahl der Lose: 444

cca 1977 Gebhardt György (1910-1993) budapesti fotóművész hagyatékából, jelzés nélküli vintage fotóművészeti alkotás (Modern épület részlete), 23,6x18 cm
12459.

Rufpreis:
2 000 HUF

Hevesy Iván: Vasajtó, jelzetlen fotó, hátoldalon feliratozva, 24×18 cm
12460.

Rufpreis:
1 000 HUF

1933 Jermy László (1912-1960) budapesti fotóművész hagyatékából szignóval jelzett vintage fotó (Pipázó), 8,7x6 cm
12461.

Rufpreis:
2 400 HUF

cca 1935 Korschelt Miklós (1900-1982): Akt. Vintage fotóművészeti alkotás, hátoldalán pecséttel jelzett, feliratozott és Ganz Foto Club, Petzval emlékkiállítás 1940 Ernst Múzeum címkével, széleinél sérült, 40x30 cm
12462.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

1985 C. Kovács István (?-): Tavaszi felhők, pecséttel jelzett fotó, 23,5×17 cm
12463.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1940 Dr. Kunszt János (1892 -1960) budapesti fotóművész hagyatékából 2 db photogravure, a virágos csendélet saját munkája, a másikat fotóstársától kaphatta Frankfurtból, 8,7x11,8 cm és 10,2x13,2 cm
12464.

Rufpreis:
2 400 HUF

cca 1950-55 Leichtner Erzsébet (1915-2007): Sztálinváros (mai Dunaújváros) építése, 10 db jelzés nélküli vintage fotó, helyenként apró kopásokkal. Proveniencia. a művész hagyatékából. 18x24 cm.
12465.

Rufpreis:
12 000 HUF

cca 1935 Szentpál Olga (1895-1968) mozgásművészeti iskolájának történetéről egy db szabadon felhasználható NEGATÍV, 3,8x5,2 cm
12466.

Rufpreis:
1 400 HUF

cca 1940-50 Leichtner Erzsébet (1915-2007): Párizs (Páris), hátoldalán jelzett vintage fotó, sarkaiban és felületén kisebb törésnyomokkal. Proveniencia: a művész hagyatékából. 18x24 cm.
12467.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

cca 1950-60 Leichtner Erzsébet (1915-2007): 3 db felvétel a kor divatos női cipőiról, egyik a TANNIMPEX Bőr- és Szőrme Külkereskedelmi Vállalat logójával, jelzés nélküli vintage fotók, egyik törésnyommal a fotó közepén. Proveniencia. a művész hagyatékából. 24x18 cm.
12468.

Rufpreis:
12 000 HUF

cca 1950-55 Leichtner Erzsébet (1915-2007): Női portré. Jelzés nélküli vintage fotó. Proveniencia: a művész hagyatékából. 24x17,5 cm.
12469.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1950-55 Leichtner Erzsébet (1915-2007): Építkezés (Sztálinváros), hátoldalán jelzett fotóművészeti alkotás, mely szerint Linhof technikával készült. Lap tetején sérült, sarkaiban törésekkel. Proveniencia. a művész hagyatékából. 24x18 cm.
12470.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF