https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 274
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2285354
17515
383
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Pénz, pénz, pénz. Bp., 1958. Bibliotheka. Kiadói, kissé gyűrött papírborítóval. 2278265
17516
383
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Kós Lajos - Koch Aurél: A bábjáték technikája. Bp., 1956, Művelt Nép. Kiadói félvászon kötésben. + Kós-Németh-Dr. Óhidy-Raffay-Szokolay: A bábjátszás Magyarországon. Kiadói félvászon kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
2278209
17517
383
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Göndöcs Benedek (szerk.): Sirvirágok. A gyászos kesergők vigasztalására. Pest, 1868, Kertész József. Kiadói bőr kötésben. 2284532
17518
383
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Csongor Győző: Hulló levél, sárga levél. Regényes emlékezés egy magyar dalköltőre. Szeged, 1997, Dankó Pista emlékéért alapítvány. Kiadói papírkötésben
Das Lot is nicht erreichbar
2263766
17519
383
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Erdő Péter-Schweitzer József-Vizi E. Szilveszter: Hit, erkölcs, tudomány. Manréza füzetek. 3. Bp., 2006, Éghajlat. Kiadói kartonált papírkötés. 2238067
17520
383
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Václáv Havel: Távkihallgatás. Tiltakozás. Ford. és a jegyzeteket írta: Varga György. Bp., 1989., Interart. Kiadói papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
2208432
17521
383
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Theschedik Sámuel önéletírása. Bp.,1976., Mezőgazdasági Kiadó és MÉM Információs Központja. Kiadói kopott nyl-kötés, aláhúzásokkal. 1873-as reprint kiadása.
Das Lot is nicht erreichbar
2112416
17522
383
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Plugor Magor-Plugor Sándor: Angyallétra. Sepsiszentgyörgy, 1995, Castrum Könyvkiadó. Kiadói papírkötésben, papír védőborítóval. Plugor Magor által dedikált példány!
Das Lot is nicht erreichbar
2228691
17523
383
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Dr. Somló Bódog: Ethika. Stampfel-féle Tudományos Zseb-könyvtár 59. Második kiadás. Bp., é.n., Révai Testvérek Irodalmi Intézet. Kiadói papírkötés, kissé szakadozott borítóval. 2228586
17524
383
0
1400
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Apáczai Csere János: Magyar enciklopédia. I. Logika. Apáczai Csere János művei. I. Szerk.: Lázár György. Bp, 1959., Akadémiai Kiadó. Kritikai kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban. Megjelent 1500 példányban.
Das Lot is nicht erreichbar
2196962
17525
383
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Jeszenszky Iván: Kitelepítettek. Bp., 2002., Alterra, dedikált példány, kiadói papírkötésben 2278122
17526
383
0
1600
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Weltner Jakab: Milljók egy miatt. Bp., 1927, szerző saját kiadása. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse