Militaria Zahl der Lose: 88
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2275219
13308
382
Military
1953 I. sz. légoltalmi mentőláda MNOSZ 4054-51, komplett, Első segélynyújtás nyomtatvánnyal és feljegyzési füzettel, 23,5x47x13,5 cm 2028920
13309
382
Military
Magyar Néphadsereg ezredesi kabát, a galléron hiánnyal.
2272513
13310
382
Military
cca 1910-20 felvétel lovaskocsin ülő férfiakról, egyiken katonai tiszti egyenruha, keményhátú fotó kartonon, apró foltokkal, 13x17,5 cm;
2274860
13311
382
15000
Military
XVIII. század Huszár pisztoly, ütőkakasos szerkezettel, fa-fém, a fában fém berakással, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, rozsdás, a markolaton kisebb lepattanással, kisebb sérülésekkel, laza ravasszal, h: 42 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF