Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 106

1993-1997 Fiatal Iparművészek Stúdiójának 3 katalógusa. Bp., 1993-1994-1997, Fiatal Iparművészek Stúdiója Egyesület. Kiadói papírkötésben.
16644.

Rufpreis:
2 000 HUF

Zichy Mihály. Élete, művészete, és alkotásai. Tizennyolc szövegképpel és negyven műmelléklettel. A Pesti Napló ajándéka. Bp., 1902, Athenaeum. Kiadói egészvászon-kötés..Előzéklapon tulajdonosi névbejegyzéssel és kisebb folttal.
16645.

Rufpreis:
1 800 HUF

Gábor Endre (szerk.): Budapest szobrai. Bp., 1955, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
16646.

Rufpreis:
1 000 HUF

Woldemar von Seidlitz: Leonardo da Vinci. Wien,1935,Phaidon. Német nyelven. Kiadói kissé kopott aranyozott egészvászon-kötés.
16647.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kolozsváry Marianna: Deim Pál. Bp., 1992, A&A. Deim Pál műveinek katalógusával, több mint 70alkotásról készült reprodukcióval. Kiadói kartonált kötés.
16648.

Rufpreis:
1 400 HUF

16649.

Rufpreis:
1 400 HUF

A Sándor-palota írásban és képben. Szerk.: Sinkó Katalin. Bp.,2003, Akadémiai Kiadó. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kartontokban. Szép állapotban.
16650.

Rufpreis:
2 400 HUF

Kolozsvári Szervátiusz Tibor. Szerk.: Babiczky Klára. Bp, 1994, Püski Kiadói Kft. Kanyó Béla fényképeivel gazdagon illusztrálva. Egészvászon kötésben, papír védőborítóban. Szép állapotban.
16651.

Rufpreis:
1 800 HUF

Vasari Giorgio: A legkiválóbb festők, szobrászok és építészek élete. Bp., 1978, Helikon, 711 p. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16652.

Rufpreis:
1 600 HUF

16653.

Rufpreis:
2 000 HUF

16654.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

16655.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF