Bücher: Architektur, Kunst Zahl der Lose: 106
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2237789
16632
382
Books: Architecture, Art
Bíró József: Európa festészete. Bp., é.n. Officina. Kiadói félvászon kötésben, enyhén kopottas állapotban.
2270820
16633
382
Books: Architecture, Art
Erika Thiel: Kis képes művészettörténet, Ford.: Székely Andorné, Bp., 1966, Corvina Kiadó, Kiadói kartonált papírkötés, 17.150 példányban lett kiadva, szép állapotban
2270539
16634
382
Books: Architecture, Art
Makovecz Imre - Melocco Miklós - Szörényi Levente: Magyar lélek, magyar forma, 2007, Éghajlat Könyvkiadó, kartonált papírkötés 2271043
16635
382
Books: Architecture, Art
Gelencsér Éva: Frank Frigyes, Bp, 1987, Képzőművészeti Kiadó, kartonált papírkötés papír védőborítóban, könyvtári példány, 6000 példányban készült 2026250
16636
382
Books: Architecture, Art
1896 Ősi Erény. Fényes korszakok a magyar nemzet történelméből. Bp., Kosmos Irodalmi Intézet. 39 db az eredeti 50 képből, a Modern Festők mappájában.
2160353
16637
382
Books: Architecture, Art
Németh Pálné: Sárközi, sióagárdi, Kapos menti hímzések. Minerva Kézimunkaalbumok. Bp.,1981, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó, 28 t. Kiadói papírmappa, szakadt, kissé sérült mappában. 2274984
16638
382
Books: Architecture, Art
Cunhal, Alvaro: Börtönrajzok. Bp., 1978, Corvina - Editorial Avante. 25 rajz reprodukciója, kissé kopott, kissé foltos papír mappában, Teljes! 2274451
16639
382
Books: Architecture, Art
A hetvenötéves Magyar Állami Operaház 1884-1959. Bp., 1959, a Magyar Állami Operaház kiadása. Kiadói egészvászon-kötésben. Dr. Pogány Károly szerkesztő ajándékozási soraival (?).
1526535
16640
382
Books: Architecture, Art
1526562
16641
382
Books: Architecture, Art
1526572
16642
382
Books: Architecture, Art
1387123
16643
382
Books: Architecture, Art
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF