Flohmarkt Zahl der Lose: 566
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2206822
11710
376
Flea Market
6 db bőr régi női színházi táska és ridikül 2207080
11711
376
Flea Market
Üveg, alumínium pálinkás szett 5 db pohárral
2211857
11712
376
Flea Market
Régi távíró alkatrész, kopott, 16x11 cm
2211819
11714
376
Flea Market
Régi üvegezett fotó képkeret, 21x17x2,5 cm 2196672
11715
376
Flea Market
Vegyes különféle hímzések, csipkék, régi párnahuzat, szövetek...stb. Változó állapotban, közte sérültek, és hiányosak. 2211696
11716
376
Flea Market
cca 1910-1960 Vegyes gyógyszertári tétel, 6 db, közte: Veto Pharmacia doboz (tartalommal), Klórogén púder (tartalommal, Diachemia gyógyszerészeti laboratórium), kerek gyógyszertáras doboz tartalommal, Codein -acisal tablettás fémdobozka, valamint Makó, Göllner Aurél Isteni Gondviseléshez Gyógyszertárának 2 kartondoboza, az egyik sérült. Különféle méretben, változó állapotban. 2211669
11717
376
Flea Market
Nemzeti színű zászló angyalos címerrel, foltos, fa rúdon, 28×39 cm 2212406
11718
376
Flea Market
2 db jó állapotú feszület, 30×15 cm
2209548
11719
376
Flea Market
Régi számbélyegző, fa nyéllel, m: 20 cm 2215042
11720
376
Flea Market
Szentkép kagylós-kavicsos keretben, 8x5,5 cm 2214009
11721
376
Flea Market
Bányász bőr kobak, kopottas, használt, de egyébként jó állapotban, 10x26 cm
2214032
11722
376
Flea Market
Fém sisak bőr béléssel és szíjakkal, kopottas állapotban, 15x26 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF