Flohmarkt

Zahl der Lose: 566

3 db fém olló, rozsdásak, h: 13-23 cm
11697.

Rufpreis:
1 000 HUF

Fém evőeszközkészlet, jó állapotban, 4×6 db
11698.

Rufpreis:
2 400 HUF

"Freistaat Bayern" fa tábla, sérülésekkel, 46×37 cm
11700.

Rufpreis:
1 000 HUF
13

"Lica" art deco fém doboz (Mechner Temesvár), kopásnyomokkal, egyik lába hiányzik, 24×12×8 cm
11701.

Rufpreis:
1 000 HUF
10

A félnótás, régi ón kép, jelzett címkével, fa keretben, kép: 21x15 cm, keret: 29x23 cm
11702.

Rufpreis:
2 000 HUF

Régi fánk sütőforma, 4x3-as forma fém vázon, fém fogóval, 26x19 cm és 12 db süti és pogácsa szagtattó forma.
11703.

Rufpreis:
2 000 HUF

Meoskop diafilm műanyag nézegető, doboz nélkül, 10x9x7 cm
11704.

Rufpreis:
1 000 HUF

WMF jelzésű régi fém teáskanna, kopottas fa fogóval, m: 19 cm+Berndorf alpakka tálak,2 db, jelzettek, egyiken monogrammal, foltos, 26x20 cm és 27x21 cm
11705.

Rufpreis:
2 000 HUF

Régi népies öltözetű baba, műanyag testtel, kis kopásnyomokkal, a csizmáknál sérüléssel, h: 28 cm
11706.

Rufpreis:
1 200 HUF

cca 1940-1950 Régi bohóc figura, porcelán fejjel, a kezekről a madzag leszakadt, teljes: m: 75 cm, csak a figura: h 42 cm
11707.

Rufpreis:
5 000 HUF

cca 1940-1950 Régi bohóc figura, porcelán fejjel, a ruhán szakadással, teljes: m: 86 cm, csak a figura:h 62 cm
11708.

Rufpreis:
5 000 HUF

Vegyes alpakka evőeszköz tétel, 5+2 db kés, 6+6 db villa, 7 db kanál, összesen 26 db, nagyrészt jelzettek, 24 cm és 18 cm közötti méretben
11709.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF