Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 630

Győrik Ágnes (1990-): Baraka 1. Rézkarc, papír, jelzett, számozott ((III/VII), 25×17 cm
10157.

Rufpreis:
10 000 HUF

Győrik Ágnes (1990-): Baraka 2. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (IV/VII), 25×17 cm
10158.

Rufpreis:
10 000 HUF

Sz. Győrfy Klára (1925-2008): Szénosztályozó (Tatabánya). Vegyes technika, papír, paszpartuban, jelzett, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével, 28x39,5 cm
10159.

Rufpreis:
5 000 HUF

Gy. Szabó Béla: Jelenések Könyve, fametszet mappa, 22 lappal, jelzettek. 50x35 cm
10160.

Rufpreis:
4 000 HUF
35

B. Hajdu László (1926-1998): EVIG kiállítás 1977. Nyomat, papír, jelzett a nyomaton. Üvegezett fa keretben, 24x16,5 cm
10161.

Rufpreis:
1 000 HUF

Halász Szabó Sándor (1920-1997): Hullámzó formák. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (22/30), 42x25,5 cm
10162.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

10163.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Id.Hankó Béla (1927-1993): Vihar után. Akvarell, papír, jelzett (hátoldalán nyomtatottan) 35×50 cm
10164.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Háromházi Ferger Ferenc (1908-1983): Domboldal. Olaj, karton, jelzett, 29x38 cm
10165.

Rufpreis:
8 000 HUF

Háry jelzéssel: Táj házzal. Akvarell, papír. Üvegezett, kissé sérült fa keretben, 25,5×18,5 cm
10166.

Rufpreis:
5 000 HUF

Háry jelzéssel: Vízpart. Olaj, farost, fa keretben, 49x65 cm
10167.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Hatos Csaba (1942 - ) : Tanya. Ofszet, papír, Jelzett. 30x36 cm Paszpartuban
10168.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF