Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 630
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2203454
10133
375
Gáborjáni Szabó Kálmán (1897-1955): Lány vödörrel, fametszet, papír, jelzett a dúcon, paszpartuban, 20x10 cm 2193378
10134
375
Gábri/Gábry Albert (1935-2004): Alföld. Olaj, farost, jelzett. Díszes fa keretben, 17x25 cm.
2193376
10135
375
11000
Gábri/Gábry Albert (1935-2004): Alkony. Olaj, karton, jelzett, hátoldalán autográf felirattal. Díszes fa keretben, 25,5x36 cm.
2193379
10136
375
Gábri/Gábry Albert (1935-2004): Dombos táj. Olaj, farost, jelzett. Fa keretben, 17x23 cm.
2193382
10137
375
Gábri/Gábry Albert (1935-2004): Vízparton. Olaj, farost, jelzett. Fa keretben, 17,5x24,5 cm.
2195103
10138
375
Gacs Gábor (1930-2019): A Nemzeti Dal nyomdai előkészítése 1848 március 15. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 19,5x29 cm
2197297
10139
375
Demeczkyné Volf Irma (1874-1957): Virágok. Akvarell, papír, kartonra kasírozva, jelzett és datált (Volf Irma 1892.II.16), 24x18 cm 2204750
10140
375
Z. Gách jelzéssel: Vázlatok, vegyes technika, papír, összefűzve, 29×19 cm
2197494
10141
375
Dudás Jenő (1900-1991): Erdei tisztás. Rézkarc, papír, jelzett, foltos. Üvegezett keretben, 34×24 cm
2177143
10142
375
Gadányi jelzéssel: Női akt. Ceruza, papír, sérült, 61x43 cm
2199769
10143
375
Gedő jelzéssel: Fényár. Vegyes technika, papír, sérült, kartonra kasírozva, keretben, 38x56 cm
2172464
10144
375
Mira Gendova (1956-): Akt és állatok. Vegyes technika, papír, sérült. Jelzett és datált (M. Gendova 1993), foltos paszpartuban.29,5x32,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF