Flohmarkt Zahl der Lose: 305
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2160182
11566
370
Flea Market
Red lion kínai számolóeszköz, fa, réz veretekkel, jelzett, apró kopásnyomokkal, 17,5x36 cm 2160175
11567
370
Flea Market
2160636
11568
370
Flea Market
Vegyes régi és régebbi írószer tétel: 4 db tintásüveg, 1950-60 körül (3 db Aranykalász MGTSZ felirattal), kopott, hiányos címkékkel. Amerikai, papírok összetűzéséhez használatos, 1910-30 körül, eredeti fém dobozában. Töltőtollak, golyóstollak, tollszárak, tollhegyek stb. 2160618
11569
370
Flea Market
45 db műsoros audio kazetta (Best of communism 1 és 2, Animal Cannibals, Máté Péter, Csongrádi Kata, Elvis Presley, Metallica, Little Richard, Tina Turner, bee Gees, Paul Anka, stb.), 3 db műanyag tartó tokban 2160605
11570
370
Flea Market
14 db gyűszű, kötőtűk, 4db stoppolófa és egyéb varráshoz-kötéshez szükséges tárgyak 2157916
11571
370
6500
Flea Market
2156869
11572
370
Flea Market
Réz, egykaros patikai mérleg, porcelán tányérokkal, eredeti fa tartójában Doboz méret: 13x7,5 cm
2156861
11573
370
Flea Market
Játék mandolin zenélő szerkezettel. Műanyag. 32 cm 2100140
11574
370
Flea Market
Szaru madárka pár, faragott, egyik mozog, 17,5×5 cm, m:9 cm
2112410
11575
370
Flea Market
Bőr borítéktáska, 26×16 cm
2100748
11576
370
9500
Flea Market
Bőr borítású réz távcső, használatból eredő kopásnyomok, lencsén enyhe karc. 8,5 x 10 cm
2154824
11577
370
Flea Market
Toledói sajtevő készlet, 6 db kis szúróval, jó állapotban, m: 10,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF