Flohmarkt

Zahl der Lose: 305

Rattan-réz kínáló, poros, enyhén sérült, m: 20 cm, d: 30 cm
11554.

Rufpreis:
1 400 HUF

Füles fém tálca, enyhén kopott, koszos 31x49 cm
11555.

Rufpreis:
1 000 HUF

Műbőr táska tabletnak vagy laptopnak, enyhén foltos, de jó állapotban 22x30 cm
11556.

Rufpreis:
3 000 HUF

Össz. 5 db klf. gyertyatartó: 2 db porcelán, egyik Rosenthal studio-line, form: polygon, design: Tapio Wirkkala, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 7,5 cm + Gemma porcelán, talpánál gyári hibával, jelzett, m: 8 cm. Partylyte kerámia, toboz formájú, kopásnyomokkal, m: 12 cm. Fa, fém betéttel, m: 17,5 cm + 1 db üveg, irizáló, apró kopásnyomokkal, m: 4 cm, d: 8 cm
11557.

Rufpreis:
2 000 HUF

Fa bivaly és őz figura, össz. 2 db, m. 5 és 7 cm
11558.

Rufpreis:
1 000 HUF

Vegyes bolha tétel. Régi pipa. 2 db bélyegző, egyiken ifj. Pacher Károly, Miskolc felirattal, hiányos (fém alsó rész nélkül). Szivarka- és pipatömő. Horpadt, rozsdás fém dobozban.
11559.

Rufpreis:
1 200 HUF

Ablakrács ezüstszínű dísztárgy keretben, tükörre applikálva, falra akasztható, sérült dobozban, 28x23 cm
11560.

Rufpreis:
2 000 HUF

Pálmafa plasztikus ezüstszínű dísztárgy keretben, tükörre applikálva, falra akasztható, sérült dobozában, 28x23 cm
11561.

Rufpreis:
2 000 HUF

11562.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Régi levélmérleg, fém, tálca nélkül, talpán Columbus felirattal és ornamentikus díszítéssel, m: 20 cm
11563.

Rufpreis:
1 000 HUF
13

Össz. 9 db konyhai eszköz. Diótörő, 2 db hámozó, 1 db leveses kimerő stb. Mindegyik kopásnyomokkal.
11564.

Rufpreis:
1 200 HUF

3 db feketére festett és lakkozott fa tárgy: váza, m: 25. Pohár. m: 7,5 cm.  Doboz fedéllel, 6,5x10x10 cm. Mindegyik apró kopásnyomokkal.
11565.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF