Flohmarkt Zahl der Lose: 305
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2158193
11554
370
Flea Market
Rattan-réz kínáló, poros, enyhén sérült, m: 20 cm, d: 30 cm
2158213
11555
370
Flea Market
Füles fém tálca, enyhén kopott, koszos 31x49 cm 2158255
11556
370
Flea Market
Műbőr táska tabletnak vagy laptopnak, enyhén foltos, de jó állapotban 22x30 cm
2159924
11557
370
Flea Market
Össz. 5 db klf. gyertyatartó: 2 db porcelán, egyik Rosenthal studio-line, form: polygon, design: Tapio Wirkkala, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 7,5 cm + Gemma porcelán, talpánál gyári hibával, jelzett, m: 8 cm. Partylyte kerámia, toboz formájú, kopásnyomokkal, m: 12 cm. Fa, fém betéttel, m: 17,5 cm + 1 db üveg, irizáló, apró kopásnyomokkal, m: 4 cm, d: 8 cm
2160016
11558
370
Flea Market
Fa bivaly és őz figura, össz. 2 db, m. 5 és 7 cm
2160372
11559
370
Flea Market
Vegyes bolha tétel. Régi pipa. 2 db bélyegző, egyiken ifj. Pacher Károly, Miskolc felirattal, hiányos (fém alsó rész nélkül). Szivarka- és pipatömő. Horpadt, rozsdás fém dobozban. 2160343
11560
370
Flea Market
Ablakrács ezüstszínű dísztárgy keretben, tükörre applikálva, falra akasztható, sérült dobozban, 28x23 cm 2160339
11561
370
Flea Market
Pálmafa plasztikus ezüstszínű dísztárgy keretben, tükörre applikálva, falra akasztható, sérült dobozában, 28x23 cm
2160298
11562
370
Flea Market
2160277
11563
370
Flea Market
Régi levélmérleg, fém, tálca nélkül, talpán Columbus felirattal és ornamentikus díszítéssel, m: 20 cm 2160204
11564
370
Flea Market
Össz. 9 db konyhai eszköz. Diótörő, 2 db hámozó, 1 db leveses kimerő stb. Mindegyik kopásnyomokkal. 2160198
11565
370
Flea Market
3 db feketére festett és lakkozott fa tárgy: váza, m: 25. Pohár. m: 7,5 cm. Doboz fedéllel, 6,5x10x10 cm. Mindegyik apró kopásnyomokkal.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF