Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 410
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2124145
10288
367
Szórády jelzéssel: Erotikus női portré, olaj, vászon, fa keretben, 70x50 cm 2125001
10289
367
Szőnyi István (1894-1960): Vadász kutyájával, színes rézkarc, papír, üvegezett keretben, 20x34 cm
2128032
10290
367
Szűcs jelzéssel: Mária. Színezett rézkarc, papír, foltos, szélén szakadással. 23,5x17,5 cm
2128017
10291
367
Szűcs jelzéssel: Jézus töviskoszorúval. Színezett rézkarc, papír, foltos. 23,5x17,5 cm
2128818
10292
367
Szűcs János (1917-1995): Ördögárok. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 29×38 cm 1335496
10293
367
Takács Dezső (1933-): Asztalos. Színes linó, papír, jelzés nélkül. 17×12 cm 2130048
10294
367
Th kis Margit jelzéssel: Virágcsendélet. Akvarell, ceruza, papír. 42x29,5 cm
2131080
10295
367
Tihanyi János jelzéssel: Utcarészlet. Akvarell, karton, foltos, üvegezett fa keretben, 17,5x28 cm
2085546
10296
367
Bartl jelzéssel: Lótusz vagy meditáció. Olaj, vászon. 40x60 cm
1924777
10297
367
11000
Tóth B László (1906-1981): Kilátás a túlsó partra. Gouache, papír, jelzett, üvegezett keretben, 23×31 cm
1981390
10298
367
Tóth jelzéssel: Téli táj szélmalommal. Olaj, farost, keretben, 44×60 cm 2124849
10299
367
Tóth Kató jelzéssel: Tájkép, olaj, karton, fa keretben, 13x19 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF