Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 410

Szórády jelzéssel: Erotikus női portré, olaj, vászon, fa keretben, 70x50 cm
10288.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Szőnyi István (1894-1960): Vadász kutyájával, színes rézkarc, papír, üvegezett keretben, 20x34 cm
10289.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Szűcs jelzéssel: Mária. Színezett rézkarc, papír, foltos, szélén szakadással. 23,5x17,5 cm
10290.

Rufpreis:
3 000 HUF

Szűcs jelzéssel: Jézus töviskoszorúval. Színezett rézkarc, papír, foltos. 23,5x17,5 cm
10291.

Rufpreis:
3 000 HUF

Szűcs János (1917-1995): Ördögárok. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 29×38 cm
10292.

Rufpreis:
4 000 HUF

Takács Dezső (1933-): Asztalos. Színes linó, papír, jelzés nélkül. 17×12 cm
10293.

Rufpreis:
800 HUF

Th kis Margit jelzéssel: Virágcsendélet. Akvarell, ceruza, papír. 42x29,5 cm
10294.

Rufpreis:
1 000 HUF

Tihanyi János jelzéssel: Utcarészlet. Akvarell, karton, foltos, üvegezett fa keretben, 17,5x28 cm
10295.

Rufpreis:
3 000 HUF

Bartl jelzéssel: Lótusz vagy meditáció. Olaj, vászon. 40x60 cm
10296.

Rufpreis:
8 000 HUF

Tóth B László (1906-1981): Kilátás a túlsó partra. Gouache, papír, jelzett, üvegezett keretben, 23×31 cm
10297.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Tóth jelzéssel: Téli táj szélmalommal. Olaj, farost, keretben, 44×60 cm
10298.

Rufpreis:
8 000 HUF

Tóth Kató jelzéssel: Tájkép, olaj, karton, fa keretben, 13x19 cm
10299.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF