Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 410

10168.

Rufpreis:
4 000 HUF

10169.

Rufpreis:
4 000 HUF

10170.

Rufpreis:
4 000 HUF

10171.

Rufpreis:
6 000 HUF

Litkey Bence (1942-2011): Balaton Tihany. Akvarell, papír, jelzett, datált (1999), 15,5×22 cm
10172.

Rufpreis:
6 000 HUF

Litkei József (1922-1988): Kerti virágok. Festett bőr kép. Jelzett. 79x54 cm Keretben.
10173.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Lunyák Ottó (?-?): Fekvő akt. Olaj, farost. Jelzett. Keretben. 51x98 cm
10174.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

10175.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Márkusz Zsuzsanna (?-): Sziklás tengerpart, olaj, farost, jelzett, datált (1998), hátoldalán címkén feliratozott, fa keretben, 60×60 cm
10176.

Rufpreis:
10 000 HUF

10177.

Rufpreis:
10 000 HUF

Márton Béla (1913-2007): Virágok. Olaj, vászon, kartonon, sérült, jelzett, keretben, 60×80 cm
10178.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Mattis Teutsch János (1885-1960): Domboldal. Linó (későbbi nyomás), papír, jelzés nélkül, üvegezett keretben, 17×23 cm
10179.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF