Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 410
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1459461
10168
367
1459466
10169
367
1459471
10170
367
2112059
10171
367
2124411
10172
367
Litkey Bence (1942-2011): Balaton Tihany. Akvarell, papír, jelzett, datált (1999), 15,5×22 cm
2110997
10173
367
Litkei József (1922-1988): Kerti virágok. Festett bőr kép. Jelzett. 79x54 cm Keretben.
2110969
10174
367
30000
Lunyák Ottó (?-?): Fekvő akt. Olaj, farost. Jelzett. Keretben. 51x98 cm 1749700
10175
367
24000
2124184
10176
367
Márkusz Zsuzsanna (?-): Sziklás tengerpart, olaj, farost, jelzett, datált (1998), hátoldalán címkén feliratozott, fa keretben, 60×60 cm
1369792
10177
367
2124947
10178
367
50000
Márton Béla (1913-2007): Virágok. Olaj, vászon, kartonon, sérült, jelzett, keretben, 60×80 cm
2126228
10179
367
Mattis Teutsch János (1885-1960): Domboldal. Linó (későbbi nyomás), papír, jelzés nélkül, üvegezett keretben, 17×23 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF